Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Chico | před 7 lety | ... Různé

PSG Zlín Bohužel jen 56 zápasů sehráli Ševci v letošním extraligovém ročníku. Když ale odhlédneme od rychlé konečné v play-off, užívali si fanoušci spoustu krásných hokejových momentů a na základní část budou vzpomínat jistě jen v dobrém. Následuje 10 nejlépe hodnocených zápasů Zlína pohledem fanoušků.

Členové hokejového fóra našeho webu zvolili svým hlasováním desítku nejlepších utkání. Ať už z pohledu výsledku, výkonu, napětí či nasazení - co hlas to názor, ale i tak lze z výsledků čítajících 2250 hlasů sestavit žebříček TOP zápasů.

78% - 10. místo
Litvínov - Zlín 2:4 (20. kolo, 7.11.2010)

Přes rychle inkasovaný gól dokázali hosté otočit skóre - Vlachův rychlý výpad v polovině zápasu předznamenal i výsledek. Dvě branky si připsal kanonýr Balaštík.

80% - 9. místo
Zlín - K. Vary 5:3 (11. kolo, 15.10.2010)

Dlouho vyrovnané utkání utkvělo divákům v paměti hlavně parádní podívanou ve třetí třetině. Když Důras zvyšoval na 3:2, vypadalo to stále na drama. Pak ale Balaštík během necelých dvou minut posunul ukazatel na 5:2 a bylo hotovo.

81% - 8. místo
Pardubice - Zlín 2:4 (38. kolo, 7.1.2011)

Fandové v Pardubicích ožili až po druhé přestávce, kdy Bartek vyrovnal na 1:1. 34 vteřin ale stačilo Rachůnkovi s Kubišem na další dva góly. Domácí se z toho úderu už nevzpamatovali.

82% - 7. místo
K. Vary - Zlín 3:5 (24. kolo, 25.11.2010)

Michal Důras a Jarda Balaštík si zasoutěžili v disciplíně střílení gólů. Nejdřív skóroval Důras, pak Balaštík. O slovo se přihlásili i domácí, ale ještě do konce druhé třetiny se opět radovali oba zlínští střelci. V závěru si Zlínští nechali dát dva góly, i tak ale toto utkání figuruje na sedmém místě oblíbenosti.

83% - 6. místo
Sparta - Zlín 0:4 (34. kolo, 23.11.2010)

Přestože domácí poslali na Dubovu branku 51 střel, odešli zaslouženě poraženi. Hosté postupně navyšovali náskok a využili sparťanského trápení. Rozhodly třetí a čtvrtá branka v rozmezí tří minut ve třetí třetině.

83% - 5. místo
Slavia - Zlín 0:2 (15. kolo, 24.10.2010)

Nervy slávistickým fanouškům značně pocuchala oblíbená zlínská dvojice Balaštík - Leška. Oba si připsali po gólu a Zlínští si z Prahy odvezli tři body a jednu nulu.

85% - 4. místo
Brno - Zlín 2:4 (43. kolo, 21.1.2011)

Těžké je porazit rozjetého soupeře, někdy ale může být ještě těžší vytěžit z protivníkovy krize. Kometa prohrála doma pětkrát v řadě a v moravském derby dlouho držela se Zlínem krok. Rozhodla parádní rána Martina Hamrlíka.

92% - 3. místo
Zlín - Vítkovice 5:1 (49. kolo, 6.2.2011)

Bitva o třetí místo v tabulce se umístila na stejné pozici v našem seznamu TOP utkání. Berani trochu mátožně přežili první třetinu, v kabině se pořádně nadechli a pak smetli Vítkovické z ledu třemi góly během pěti minut.

94% - 2. místo
Zlín - Kladno 8:0 (16. kolo, 29.10.2010)

Po šestnácti minutách drtili Ševci Kladno 4:0 a stadion byl v extázi. Ve zbytku zápasu kladenská síť přijmula další čtyři puky a hosté odjeli s pořádným debaklem.

95% - 1. místo
Zlín - Litvínov 10:2 (7. kolo, 3.10.2010)

Naprosto tristní výkon severočeského týmu umožnil exhibici domácích a radost fanoušků z málokdy vídaného dvojciferného počtu vstřelených branek. Ševci trpělivě zatěžovali soupeřovo konto a tři minuty před koncem završili desítku.

Přečteno: 4967x (naposledy 19.10.2017, 16:30) | Komentářů: 3