Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Kuba 36 | před 6 lety | ... Reporty

Berani se v dnešním utkání proti Vítkovicím snažili odčinit debakl na Slavii 0:6. Soupeř však také potřeboval body, aby se dostal ze spodních pater tabulky a tak se očekával ostrý boj.

Utkání otevřel v čase 3:23 při přesilové hře Jaroslav Balaštík, který dostal nahrávku od Lešky a skóroval do prázdné branky 1-0. Poté už třetina spíše nudila, přestože bylo k vidění celkem pět přesilových her. Tři vyloučení na naší straně, dvě na vítkovické. Jednou v této periodě navštívil trestnou i Okál, a jakmile naskočil na led, ukázal svou tvrdost. Troufl si na Petera Húževku, který má téměř o dvacet centimetrů a o 16 kilo více. Za pomocí lékaře a spoluhráčů se nakonec dostává vítkovický útočník z ledu po svých.

Druhá třetina začínala naší početní výhodou, pykal Burger. Očekávaný tlak po pauze ale nepřišel a tak se ukázal i soupeř. 29:08 a je srovnáno. Po nepřesné rozehrávce Ševců se ke kotouči dostal Karol Sloboda a ten ranou z modré prostřeluje Horčičku 1-1. Když minutu na to Melenovský neproměnil šanci, kdy byl sám před Málkem, přišla další vyloučení. Nejprve byli zároveň vyloučeni Okál a Štencel, poté Leška. Minutu a osmnáct vteřin ve třech jsme ubránili, ale pak přišel další trest. Čája je vyloučen za sekání a 19 vteřin bráníme opět ve třech. Tentokrát však Vítkovice již skórují… Střelu Stehlíka tečuje Húževka a dostává tak Severomoravany do vedení 1-2.

Zanedlouho přišla šance na vyrovnání, ale sto vteřin dvojnásobné početní výhody nám bylo málo i na to, abychom se usadili v pásmu.

Hned na začátku třetí části posloužil i video rozhodčí, a to když vítkovický útočník kotouč dostával za čáru i s naším brankářem Lubošem Horčičkou. Rozhodčí po debatě rozpažil.

48:40 a je jasno. Střelou z bekhendu z blízkosti branky dostává svým druhým gólem v utkání do dvoubrankového vedení Húževka 1-3. Ačkoli se domácí snažili s výsledkem ještě něco udělat, porážku neodvrátili. Berani podlehli Vítkovicím 1:3.

Teď čeká Berany venkovní štace, v pátek pojedou bojovat o body do Chomutova, v neděli zase do Hradce Králové. Další utkání doma čeká Ševce ve čtvrtek 10. 10 v 18:20 v televizním utkání s Plzní.