Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Kuba 36 | před 4 lety | ... Rozhovory

Zlínští hokejisté v 18. kole Tipsport extraligy porazili Vítkovice 5:2 a je to jedno z pramála tříbodových vítězství. Rozhodla především 36. minuta hry, kdy během 39. sekund berani vsítil tři góly, překonali tak rekord, který byl z 19. října 2003. Nyní je před hráči reprezentační pauza a opět se postaví na led k utkání 12. listopadu v pardubické ČEZ Aréně, doma pak o dva dny později proti Litvínovu. Dnes jsme zpovídali autora druhé zlínské branky a vyhlášeného nejlepšího hráče toho utkání, kapitána Petra Čajánka, který v čase 35:10 odstartoval zlínskou "minutku".

Soupeř si dosud myslí, že tvůj gól neměl platit, byl jsi si jist, že byla regulérní?

Onder střílel na bránu a puk se odrazil, já ho pak vracel před gólmana a dorážel. Podle mě ho gólman neměl pod kontrolou. Vítkovičtí to reklamovali, ale nevím co. Jestli to, že gólman držel puk? Tak to rozhodně ne, byl hratelný.

Poté najednou padly hned dvě další branky...

Měli jsme tři střely a třikrát to tam spadlo. Hodně nám to pomohlo. Ale na konci třetí třetiny se zase ukázalo, že máme strach. Vítkovice ve třetí třetině začaly bruslit a přehrávaly nás, a my trpěli. Dneska hrála dvě mužstva z úplného dna tabulky. Pro nás jsou to super body, ale zatím nic neřeší.

Co budete řešit během nadcházející reprezentační pauzy?

Samozřejmě hokej. (smích) My jsme hráči a máme hrát, na ostatní věci jsou tady trenéři a vedení. Jsme hodně dole. Tohle vítězství nás nemůže ovlivnit, že si začneme myslet, že je všechno dobré. Jedna výhra nic neznamená.

Ale pauzu přivítáte?

Zápasů teď bylo včetně dohrávky s Kometou dost. Trošku si vyčistíme hlavu, ale když nezačneme hrát jinak, nepomůžou nám ani tři přestávky.