Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Kuba 36 | před 3 lety | ... Zápisky strýca Ševca

Tragická událost poznamenala nedělní utkání 14. kola Tipsport extraligy na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně, kam přijel Litvínov. V průběhu druhé třetiny za stavu 1:2 pro Severočechy rozhodčí hned několik sporných událostí vyhodnotili v neprospěch Beranů, čímž se dopustili ublížení na zdraví s následkem smrti v publiku. Nakonec však arbitr souzen nebude. Přihlížet této události muselo na čtyři a půl tisíce lidí.

Vše vyvrcholilo ve 27. minutě, kdy pravice sudího Hribika vyletěla vzhůru po údajném sekání zlínského obránce Matějíčka na Pavlíka. Vlna nevolí přešla až do takové míry, kdy to stálo život jednu nevinnou, zlínskému hokeji vždy oddanou

BLÁNU!

Tato blána typu REMO velikosti 20" sloužila přes tři sezóny, najezdila tisíce kilometrů a byla s ševci v tom dobrém i zlém. Všemu napomohla i její nalomená psychika.

Před začátkem sezóny totiž musela přesedlat na nový buben. Staršímu, který sloužil něco okolo desíti let, odzvonilo v průběhu loňské čtvrtfinálové série s Kometou. Ačkoli se o něj bojovalo několik týdnů a speciálně pro něj se nechávaly dělat náhradní díly, svůj boj nakonec prohrál.

ČEST JEJICH PAMÁTCE!

NENÍ TO POPRVÉ, APK VŠAK HRAJE MRTVÉHO BROUKA

Není to však ojedinělý případ, kdy rozhodčí tímto způsobem napomohli nějakým úmrtím. Už téměř před deseti lety na utkání v Karlových Varech zahynula po verdiktu sudího Boliny Radečkova levá palička. Zlín nakonec na západě Čech prohrál 0:4. Už tehdy bylo apelováno na APK, aby přehodnotili přísný a mnohdy poněkud bizarní metr. Více o tehdejším případu ZDE A aby toho nebylo málo: krátce před touto paličkou ještě zahynula její sestra, tu měl pro změnu na svědomí rozhodčí Homola.