Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Honza | před 2 lety | ... Reporty

V sestavě ševců se po prohře v Ostrava aréně opět představil Michal Popelka a na soupisku byl zapsán také Adam Havlík. Mezi třemi tyčemi se objevila jistota jménem Libor Kašík. Doma ševci čekali na tříbodové vítězství skoro devět měsíců a proti sekačkám to konečně PŘIŠLO!

Na zápas dojel i autobus fanoušků Dukly Trenčín a pomohli zlepšit atmosféru. Nejen to však byl faktor, který k tříbodové výhře pomohl, třeba takový Kuba totiž před zápasem oznamoval, že vyhrajeme, protože si vzal starý dres.

Ovšem do utkání lépe vstoupili hradečtí. A Kaša se měl co ohánět, v některých případech jej zastoupila střelecká smůla, která se hostům nalepila na hokejky. Příkladem budiž šance Šimánka, který minul zcela odkrytou klec. O minutu později muže ve zlínském brankovišti zastoupila spojnice, která zazvonila po střele Rastislava Deje.
V první třetině se skóre na kostce nezměnilo a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

V šestnácté minutě byl faulován Tonda Honejsek a za pískotu Čajkárny se rozjel proti Kašíkovi. Z tohoto souboje vyšel lépe gólman ve žlutomodrém, jelikož Honejskovi sjel kotouč z čepele.

Ve 23. minutě objel branku Michal Popelka a ačkoli hrál svůj čtvrtý zápas ve čtyřech dnech, poslal bekhendem kotouč do šibenice za Adamem Svobodou!

O deset minut později vyskočil Piškot z trestné lavice a ihned poslal k zemi Fruhaufa, to znamenalo šanci pro Ondru Veselého a náš kapitán si se samostatným únikem poradil náramně a opět rozjásal ochozy.

Zápas ještě zdramatizoval Bohumil Jank, ale Kaša se v brankovišti opravdu činil a další puk za svá záda nepustil. Fanoušci si tak opět mohli zazpívat vysoký jalovec. Facebook se okamžitě zahltil pochvalami směrem k našim borcům. Kaša je bůh to mi trochu připomíná doby, kdy Čája objížděl kluziště s Masarykovým pohárem nad hlavou :-)