Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Ohodnoťte hráče

Kuba 36 | před 3 lety | ... Reporty

Wow! Opět parádní návštěva v počtu 6254 diváků, která byla odměněna. Čtvrtá domácí výhra v řadě a sedmý bodovaný zápas z posledních osmi je důvod, proč se naši kluci prodrali do první desítky. No a co nyní? Jako loni, vzhůru na šestku. Nic přeci není nemožné. Sezóna nějak začne a nějak skončí. Na místě však je i opatrnost, všichni ale věříme v to, že v příštím roce navážeme na tyto výkony.

Troufnu si zároveň říci, že toto byl jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny, nebo minimálně základní části. To se ale uvidí až po sezóně. V případě prohry bychom zase klesli, stal se ale přesný opak, dostali jsme se do desítky a s dvoubodovým náskokem a zápasem k dobru není postavení v tabulce vůbec špatné. Těšíme se tak znovu v neděli od 15:30 na Olomouc, kde je asi i reálný vyprodaný zimák.

K zápasu jenom krátce. Dvě třetiny to byla především opatrná hra, možná ale měli mírně nahoru hráči Dynama. To však i díky tomu, že měli více početních výhod. Ve třetí části sice ve 48. minutě soupeř udeřil při přečíslení, odpověď ale našla při přesilovce opět naše spasitelská lajna ve složení Bukyho, Holase a Říčana. Poslední jmenovaný zakončoval. Následný tlak Východočechů Berani přestáli a v čase 58:05 rozhodl o krásném večeru pro ševce proměněným únikem Roman Vlach.

Ten si dnes připsal svůj čtyřstý start v extralize. V nájezdu navíc zvolil místo své typické forhendové kličky tu bekhendovou. „Nejprve musím pochválit Kubiše, který odtáhl ukázkově beka. Pak se mi tam otevřel prostor a popravdě, zakončil jsem hezky. Co se týče zakončení, měl tam moc místa. Myslel jsem si, že mě tam láká, ale riskl jsem to a vyšlo to," pověděl spokojeně Vlašák.

Ten uznal, že takovéto zápasy tým vždy nakopnou. "Dříve jsme se po vedoucí brance soupeře složili, dnes nás to naopak nakoplo. Takovéto duely nás moc posilují,“ uzavřel.