Minulý zápasPříští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
VIT
úterý 4.8.2020, 17:30
Generali Česká Cup
Domácí
ZLN
Hosté
OLO
pátek 18.9.2020, 17:30
1. kolo
Narozeniny
Berry [14. 7. - 30 let]
Bruma [14. 7. - 16 let]
brumík [14. 7. - 16 let]
forever27 [14. 7. - 21 let]
Lord Loki [14. 7. - 48 let]
Mersii [14. 7. - 31 let]
Novák [14. 7. - 33 let]
Rododendron [14. 7. - 107 let]
Todak [14. 7. - 27 let]
vsetin1 [14. 7. - 39 let]
Svátky
hobzovka [karolína]
Karol [Karolína ]
Karoliina [Karolína]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz
Shoemakers Zlín - shoemakers.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodKuba 36 | před 4 lety | ... Výjezdy

Mám rande so svojím mestom… Tak so svojim ne, iba s tým súperovým. Přípravák v Bratislavě je lákavý, je to přeci jenom soupeř, na kterého jen tak nenarazíte. Prohráli jsme, bavili jsme se a máme další hezké vzpomínky. Prostě, báječný výjezd!

Sbíráme plné auto a jedeme. Tomiiik, já, Mirka a ještě bratry Zaoralovi. Už od prvních kilometrů se bavíme, no ještě víc po nabrání Kinoše s Mattem. Za Nedakonicemi nás zablokuje kamion s nadměrným nákladem a brněnskou SPZ, jenž jede stejnou cestou jako my. Už jsme měli obavy, aby Kometa, která má s Blavou družbu, neměla za úkol nás zdržet. Raději se dáme na úhybný manévr a razantně změníme trasu. Haha!

Projíždíme slovenskými dědinami a v tom… no to jste neviděli. Mladý kluk na kole přijíždí k přechodu a ani nepřibrzdí, ačkoli z obou stran valí auta. Tentokrát ještě jeho tělo zůstalo pohromadě, ale příště už by tolik štěstí mít nemusel. No ještě že jsme ho nesmetli, vždyť bychom nestihli zápas!

Přijíždíme do Bratislavy a za Zlín se nestydíme, šály visí z oken. S parkováním si hlavu dělat nemusíme, máme zařízené místo hned před zimákem vedle našeho autobusu. Při vstupu následovaly nějaké potíže, od jednoho turniketu se běhalo na pokyn ochranky ke druhému, nakonec však prošacovaná a vyfocená se dostává žlutomodrá parta do sektoru. Nakonec se nás tam sešlo 14!

Problém nastává při vytahování vlajek. Jeden klučina má českou s nápisem Čejkovice, Matt zase vlajku Moravy. „Toto jsou státní vlajky, ty nám nesmíte zakázat!“ reagujeme. Nakonec jsou povoleny, kromě té nejlepší, My nejvěrnější. „Tak běžte sundat vlajky i domácím, pak budeme zticha,“ reagujeme. Nakonec jsme tedy dostali zelenou a visí všechny.

Srandy je kopec. Třeba ten děda, který na nás řval „Slovan a Kometa!“ Při hanlivém pokřiku na Brno ho málem kleplo… Pomalu si taky začínáme všímat jejich maskota. Těžko říct, kdo to je, ale stopro nějaký opeřenec. To nám v tu chvíli stačí. „My máme zrní, ty kurvo máme zrní,“ ozýváme se. Jeho návštěvy jsme se ale stejně nedočkali.

„Po tribunách to chodilo, na fanoušky xichtilo,“ pokračujeme. Nesmyslných pokřiků přibývalo, byli jsme za debily. No nevadí, aspoň něco! Čas 59:54 a inkasujeme na 2:5. „Vyrovnat a zvýšit,“ řveme a stále věříme.

Před nájezdy už ptáka nevidíme, známou frázi tak měníme na „tady chcípl pták.“ Snažíme se rozjet mexickou vlnu, lidé jsou zde však lenivější než u nás.

Výhru si užijeme alespoň v nájezdech a můžeme si tak zazpívat Vysoký jalovec. Slavili jsme ale asi až moc bujare, protože nás rázem vypískala celá hala. Ale dobře tak! Aspoň víme, že nás šlo slyšet!

Nakonec najdeme viníka prohry, Kuba před zápasem tipoval naši porážku 5:1. No moc daleko od pravdy nebyl.

Prostě, bylo to celé jedna velká PTÁKOVINA.5 2
Slovan Bratislava Zlín


Přečteno: 2401x (naposledy 14.7.2020, 12:24) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2020, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generováno systémem Webgolem za 0.1251 vteřin)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu extraligy zbývá:
[ZLN-OLO, 18.9.2020, 17:30]
Dnes slaví:

Martin Jenáček45 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 683