Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
avtebul [12. 6. - 64 let]
Bagřík [12. 6. - 38 let]
Brahma [12. 6. - 34 let]
Kobča [12. 6. - 29 let]
KOLIVO [12. 6. - 49 let]
MarV12 [12. 6. - 29 let]
Ondra12 [12. 6. - 29 let]
Roty [12. 6. - 47 let]
tyrion [12. 6. - 43 let]
Vaša [12. 6. - 29 let]
Vedrys [12. 6. - 29 let]
Svátky
Dnes slaví: Antonie

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodChico | před 16 lety | ... Minireporty

Plzeň - Zlín Málokdy mužstvo zažije situaci, kdy se zápas překlopí jako přesýpací hodiny a už nejde zastavit, ale v hokeji je to prostě možné. I za stavu 0:4 sedm minut před koncem si nemůžete být jisti výsledkem - stačí málo a během pár chvil je všechno jinak...

Nebudu dlouze popisovat tento zápas, protože většina zlínských fanoušků stejně nemá po dnešku náladu na čtení o této komedii z hororovým závěrem.

Prostě a jednoduše - během dvou třetin Ševci využívali přesilovky jako za starých časů a Plzeň se trápila - žádné nasazení, tradiční bojovnost a když už přišla šance, publikum si mohlo jen vzdechnout, mnohdy se i smát. Netrefit z jasné pozice branku v níž sedí gólman, to je vrchol marnosti.

Vše bylo tak jasné a ze žlutomodrého pohledu krásné, obzvlášť, když domácí další přesilovku završili faulem a Jarda Balaštík gólem z trestného střílení. Na druhé straně byl k exekuci téhož úkonu publikem vyzýván gólman Málek a možná by situaci vyřešil lépe než Vlasák nepovedeným blafákem :-)

A pak? Zlom, krach, ubrání plynu rovnající se téměř zastavení. Plzeň dala gól, druhý a už se to vezlo. Jako když ve špatném snu padáte a padáte... Sen bývá o to milosrdnější, že se většinou před dopadem probudíte. Ne tak v tomto zápase - pád na dno přišel až v prodloužení za stavu 4:4 - myslím, že už to asi jinak dopadnout ani nemohlo.

Pohledem na výsledek se ale zas tak moc nestalo, prostě klasický zápas Plzně končící prodloužením a pak gól. Jenže závěrem zápasu musel být zlínský fanda zklamaný a to je asi ještě velice diplomaticky řečeno.

Nemůžu závěrečný výbuch pochopit, stejně jako nechápu, proč většina mužstva odjela do kabin bez podání rukou. To se prostě nedělá, ať se děje co se děje. I po velkém boji plném střetů a rvaček si mají chlapi podat ruce. Tak to ve sportu chodí a i proto je sport tak krásný. Tímto mne Ševci zklamali - matadoři Očko, oba gólmani a pár dalších byli světlými výjimkami.

Velký tým musí umět vyhrávat, ale hlavně i prohrávat - se ctí... To dnes žlutomodří nezvládli.
Přečteno: 6644x (naposledy 12.6.2024, 21:14) | Komentářů: 4


Komentáře k článku (4)


romanzl(14.02.2008)
to radeček: souhlasím s tebou.jsem zlíňák který žije v plzni. na hokej chodím sic občas ale vždy mám neutrální názory (pokud nehraje zrovna zlín) ale to co se odehrává na plzeňském stadionu tak to se snad jinde neděje. jenže to jsou ti čecháci. každopádně kdo tam byl ve středu tak moc dobře viděl. až se plzeň naučí hrát pěkný hokej což asi nikdy nebude (já vím hokej se hraje na góly a ne na krásu) tak tam bude chodit možná ještě víc lidí. a co se týče fandění tak děs a hrůza. jednou větou se dá říct že stadiónem se neslo hrobové ticho a když už něco tak jen dokázali nadávat a urážet.

Radeček(14.02.2008)
Já osobně doufám, že v tom zápase byla "jiná síla". Jestli se totiž kluci takhle složili bez jiné příčiny, tak je to velmi špatné. Viděl jsem to na vlastní oči a .... bez komentáře... No a plzeňské publiku? Ano ano, nezklamalo. Jen bychom jim tam mohli vozit noviny, aby se občas dočetli nějakou tu novou zprávu

romanzl(13.02.2008)
jo jo. taky jsem tam byl. a to co se dělo byla opět přehlídka toho jak to nejde.plzeň hrála ten svůj agresivní hokej a kluci se to snažily ustát což se jim dařilo ale pak přišlo osudných 7 min.

timur: Chico(13.02.2008)
krásně a výstižně napsáno


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.2658 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Michal Vodný33 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690