Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Berry [14. 7. - 34 let]
Bruma [14. 7. - 20 let]
brumík [14. 7. - 20 let]
forever27 [14. 7. - 25 let]
Lord Loki [14. 7. - 52 let]
Mersii [14. 7. - 35 let]
Novák [14. 7. - 37 let]
Rododendron [14. 7. - 111 let]
Todak [14. 7. - 31 let]
vsetin1 [14. 7. - 43 let]
Svátky
hobzovka [karolína]
Karol [Karolína ]
Karoliina [Karolína]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodRamíšek | před 16 lety | ... Výjezdy

Vydali jsme se podpořit Ševce do Prahy hlavního města, do chrámu zvaného Sazka aréna. Někteří cestovali Pendolinem a ti ostatní se přesunovali dvěma auty. Sraz byl domluven na dvanáctou hodinu u zimního stadionu Luďka Čajky. V hokejce již sedí nějakou tu dobu nedočkavě Radeček s MVŽ, kteří čekají na svou posádku. Postupem času přijde Klemra, Benoit, Šturi, Arny a nakonec z posledních sem přišla já.

Radeček společně s Arnym probírají poslední detaily cesty do Prahy, poté se dozvídáme že v Prštném u InterSparu budeme nabírat ještě Pepu.Tak tedy odjíždíme něco po 12 hodině odpolední od zimáku. Nabíráme u Intersparu Pepu , který v Praze studuje a který s námi jede podpořit Ševce. Posádka aut je plná a může se tedy pokračovat. V našem autě Wolksvagen Polo okupovaný mnou, Šturim, Pepou a řidičem Arnym zní rádio Impuls s nejnovějšími hity. Chudák Radeček v autě, ve kterém jede mu bohužel autorádio selhalo. Má ho půjčené z autopůjčovny.To je pech. Po deseti kilometrech jízdy před Otrokovicemi odbočujeme na tamní obchvat a konstatujeme, že je to usnadnění pro řidiče. Po chvilce se ocitáme před značkou s nápisem Tlumačov. Obec Tlumačov má zde zpomalovací ostrůvky, které se asi zalíbily mistru řidiči Radečkovi, který si zahrál na populární Larryho obloučky při nájezdech, jen se čekalo kdy se vyřítí v protisměru auto, a místo do Sazky by se jelo do nemocnice. Celkem nás to pobavilo, dá se povědět, že ze začátku jsme nechápali co tím chce básník říci. Blížíme se ke Kroměříži a hrají nám stále hity rádia Impuls. Už se vzdalujeme poslední kilometry Zlínského kraje, kdy najíždíme na nový dálniční úsek. Po pár kilometrech si dopřejeme první kratičkou zastávku na benzínce JET. Někteří si jdou dopřát svou potřebu,tedy wc, další si kupují pivo či nealko,ale jediný Radeček ten si koupil vodu do vstřikovačů. Zde jen podotkne:„Teď musím ještě zjistit kde se to lije“ . Ale nakonec to s pomocí Benoitových sil zvládnou a nalijí do malé nádržky. Třebaže by to zcela jistě naléli úplně jinam. Pak rozebíráme ještě to co Radeček vyvedl v Tlumačově, ten se jen usměje a řekne: „ Dobrý NE??“ Jen se pousmějeme nasedneme do aut a vyrážíme směrem na Brno. Mezitím Arny volá Radečkovi, že nás pobavila hláška v rádiu Impuls v rubrice doprava 007, v níž přispívající agenti podezřele mlčí. Radeček opáčí, že již zavolal do studia a dal vědět jaký je stav provozu na D1. Jaká že, je situace se dozvídáme asi během tři čtvrtě hodiny kdy zní v éteru: ,,Ahoj tady Radek jedu po D1 dálnici na hokej a koukám, že provoz je klidný, sluníčko svítí a také zdravím druhou posádku, která se řítí za námi.“
Na benzínce a u MC´Donaldu ve Velkém Meziříčí si dopřejeme druhou zastávku. Radek se nás ptá, či to co říkal na záznamník dopravy 007 bylo vysíláno, odpovíme že ano.

Vydáváme se tedy na cestu po menší pauzičce. Po chvíli Radeček jedoucí před námi si začne za jízdy čistit okna, samozřejmě ti co jedou za ním,tedy naše posádka, to vše máme na předním okně. Arny skromně prohlásí: „To je hajzl“. Radečka to opravdu baví a opět to opakuje, my jen kroutíme hlavami a smějeme se. Z ničeho nic se Arny vyhecuje, naštve, ba dokonce by se dalo napsat nasere a předjede Radečka a vrátí mu to i s úroky... :- )

Asi pětatřicet kilometrů před Prahou si dáváme poslední, ale kratičkou zastávku na vyčůrání, chlapi na vychcání. Ne že by už nebyli dost, ale přecejen... Arny informuje, že na sedmém kilometru hoří v odstavném pruhu osobní auto a že hrozí kolony. Postupem času samozřejmě ohořelé auto míjíme,ale nutno dodat, že měl dotyčný řidič z pekla štěstí.

Postupem času a jízdy se blížíme k Praze. Na Spořilovské spojce odbočujeme na hradeckou dálnici a již se blížíme k Sazka Aréně. Zajedeme na parkoviště k Sazce, kde Arny zaplatí parkovné, které je skoro za lidovou cenu. Vysedneme, vystrojíme se do dresů a jdeme si koupit lístky. To nakonec necháme na Radečkovi, který je koupí a pak rozdá každému. Mezitím potkáváme ostatní členy Pendolino výjezdu. Štefi nás vítá oblíbeným pokřikem NAŠRÓÓÓT!! Nálada byla bezvadná. . U vstupu do Sazky nás ochranka vyzvala k odložení klíčů, mobilu, peněz a to vše dát do košíků vedle rámu, kterým musí projít každý návštěvník a pak si je nazpátek vzít. A jsme vevnitř, u stolků již spatříme Leča, Dáána či Jardu s Katkou a Arsenem. Nechyběl i Andrew a Wamp. Do zápasu zbývá nějakých 38 minut. Mezitím se Jarda či Wamp, teď nevím ptají Radečka jak se mu jelo a Radeček s chutí odpovídá: „Dlouhá cesta, když se musím táhnout před Arnym“ :- ) Již pár minut před začátkem se zaplňuje sektor 118.

V první třetině si naši hoši vytvořili důrazný tlak, kdy mohli vést už snad 4:0, ale dobře nás vychytal Adam Svoboda. Druhá třetina šla ve stopách první třetiny opět dobře zachytal Adam Svoboda, ale i Igor Murín. V přestávce mezi druhou a třetí třetinou dojde do našeho sektoru slávistický klučina s tím, že máme vybrat jednu osobu která půjde na led si zahrát soutěž s mlékárnou Max. Nakonec jsme vyslali Benoita, sice neuspěl, ale nejde o výhru,ale o účast. Nakonec po bouřlivém potlesku si neodpustil tzv. rybičku! Poslední třetina měla stejný průběh jako ty dvě předešlé, ale opět jsme měli ke gólu nejblíže,ale bohužel štěstíčko při nás nestálo. Ale po chvilce hry jsme inkasovali gól,jak kdyby platilo pravidlo nedáš dostaneš. Zavládl smutek v našem sektoru páč jsme byli výrazně lepší než slávisti. Minutu před koncem hrajeme power play, ale ta se nám nepovedla a do prázdně brány střílí slávistický Bednář. Po zápase se chvíli zdržíme a poslechneme a podíváme se na děkovačku fanoušků s hráči. Nádherná děkovačka, tak vypadí spolupráce mezi hráči a fanoušky.

Před osmou hodinou večerní odjíždíme od Sazka Arény a jedeme směr Zlín. Po chvilce se dozvídáme, že u jedné pražské spojky, po které máme jet se srazily tři vozy, což po krátké době vidíme na vlastní oči, auto úplně napasované do pilířů mostu,fakt děsivé. Tak tedy po 10 minutách stání se rozjedeme. Pak se opět zastavíme na třech benzínkách na kouřovou či na čůrání a na občerstvení. Cesta utekla hodně rychle a už se blížíme Tlumačovu, za Tlumačovem směrem na Otrokovice si Šturi s Arnym všimnou podezřelého svítícího domečku. No hádejte co to tak mohlo být!?! Ze srandy Arny prohlásí: „ Taky bych tam mohl někdy zajít“, Šturi jen přikyvoval. Ale holky si mysleli svoje:- )Jsme v Otrokovicích-Kvítkovicích, kde mě pan řidič vyhazuje a pokračuje rozvoz do Zlína, kde se dostávaji domů i další.
Přečteno: 7378x (naposledy 14.7.2024, 13:07) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.3278 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Martin Jenáček49 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690