Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Chico | před 16 lety | ... Minireporty

ZLN - SPA Velký obrat byl k vidění v důležitém zápase Zlína proti Spartě. Hosté byli z počátku lepším týmem, leč bojovnost domácích slavila úspěch. Ševci létali po ledě a nakonec uspěli v prodloužení. Překvapení se konalo nejen na ledě - internetoví "příznivci" Sparty se vyřádili na serveru onlajny.cz.

Během první třetiny museli fandové žlutomodrých v tradičně vypjatém mači skřípat zuby. Slovy klasika: "Stejné chyby, stejné známky" - podobně jako v minulém zápase byla obrana děravá a Ševci za to zaplatili nepěkným průběžným stavem po první třetině - 1:3. Na víceméně náhodný gól dobře hrajícího Kollára odpověděli Sparťané ihned Kratěnou a podařeným nájezdem Tona. Nemilou podívanou zakončil těsně před odchodem na klobásku Netík.

Druhá třetina - to byl jiný tanec! Ševci přeřadili z neutrálu na trojku a pořádně do toho šlápli. Mokrejš ukázal důraz a hned bylo veseleji. V polovině utkání už bylo vyrovnáno, když se domácím konečně povedla kombinační akce. Záhorovský počkal na správný moment a to, co s jeho příhrou provedl Rachůnek, si zasloužilo silné ovace. Dělovkou z úhlu málem protrhl síť... Ale ani Sparta nehrála druhé housle - občas bylo před Sedláčkem velmi živo.

Sudí měli přetěžkou práci - oba týmy hrály na hranici sil a obětavosti, ale vyloučení Kollára při hře 4 na 4 bylo více než přísné. A jak už to bývá - trest v podobě branky se dostavil - 3:4.

Dost špatných deset minut třetí části jakoby naznačovalo, že ani dnes se Zlínu nepodaří nelichotivou bilanci posledních dní zlomit. Sparťanský gólman neměl žádnou práci a Ševci jakoby nevěděli kudy vede cesta k jižní straně zimáku. A mohlo být hůř - členové první domácí formace tak moc chtěli získat puk, až se dvakrát ocitli na trestné lavici.

V samém závěru přišly dvě hvězdné chvíle Romana Vlacha. 115 vteřin před koncem třetiny se k němu odrazil puk a skórovat do prázdné branky nebyl problém.

Druhá rána do sparťanského vazu přišla v prodloužení - mladý Vlašák raději nenahrával a napodruhé nechal vybuchnout stadion nadšením - 5:4!

Zatímco lidé trnuli a pak tleskali v ochozech, na internetu spřádali sítě jakési podivné rebélie pravděpodobně fanoušci Sparty. Online přenos serveru onlajny.cz nejprve obohatili vymyšleným gólem Zlína na 5:4 ještě v normální hrací době a pak přidali smělé přání do nastavení:

Když bylo rozhodnuto, hackeři se pomstili znovu, poněkud slabomyslně:

Toť vše, zápas se Spartou ani tentokrát nezklamal - bylo se na co dívat na ledě i u obrazovek...

Přečteno: 8043x (naposledy 22.10.2024, 07:26) | Komentářů: 7