Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Berry [14. 7. - 34 let]
Bruma [14. 7. - 20 let]
brumík [14. 7. - 20 let]
forever27 [14. 7. - 25 let]
Lord Loki [14. 7. - 52 let]
Mersii [14. 7. - 35 let]
Novák [14. 7. - 37 let]
Rododendron [14. 7. - 111 let]
Todak [14. 7. - 31 let]
vsetin1 [14. 7. - 43 let]
Svátky
hobzovka [karolína]
Karol [Karolína ]
Karoliina [Karolína]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodDáán | před 18 lety | ... Rozhovory

Petr Leška ZLÍN 11.1. 2007 – Mnozí ho obdivují, jiní nenávidí. Je to skvělý technik, což dokazuje v každém zápase, ale i na tréninku. Důkazem mohla být další finta, kterou předvedl brankáři Čechovi. Jede samostatný nájezd, před gólmanem se otočí o 360° a bekhendem zasune puk za čáru. Skvostné. Vládla uvolněná nálada, úsměvy na tváři byly k vidění co chvíli. I při rozhovoru nasadil jeho typický úsměv, kterým, podle soupeřů, provokuje a dráždí jejich nervové soustavy. „My si nestěžujeme, tak nebrečíme…“, tvrdí PETR LEŠKA, který nejde přehlédnout. Pořád se kolem něj něco děje.

Petře, v úterý jste podle mých informací odehráli docela slušné utkání ve Vítkovicích. Přesto jste prohráli 4:1. Jaké jsou důvody této porážky?
Tak slušné, když prohrajeme 4:1, tak je to špatné. Já bych to hodnotil vždycky podle toho, jestli vyhrajeme, nebo prohrajeme. Můžeme hrát dobře, ale když nemáme tři body, tak je to k ničemu.

Momentálně se rvete o tu šestou vytouženou pozici zaručující jistý postup do play off. Co podle tebe rozhodne?
Tak já bych nemluvil ani tak o šestce, ale o celém play off, protože tam je to tak našlapané, že se tam nemusíme ani dostat. Já bych vyhlašoval spíše menší cíle a když bude něco víc, tak to bude jenom dobře.

Vaši soupeři si neustále stěžují na vaši hru ubrečeného mužstva. Nevíš, proč to tak je? Nemyslím si, že by to bylo horší než v jiných týmech…
No tak když si stěžují, tak oni brečí, tak bych to viděl já. My si nestěžujeme, tak nebrečíme. Podle mě vždycky brečí ten, kdo si stěžuje. My to neděláme, takže si myslím, že ubrečení nejsme.

Právě na tebe mají políčeno nejvíc. Tonův poslední výrok: „Leška se chová zbaběle, je to provokatér..“ je trochu nadnesený. Nechtějí vás rozhodit právě svými výroky?
Nevím, já jsem se na ten zákrok se Spartou díval na videu a myslím si, že by se ti sparťanští hráči měli taky podívat a rozumně se nad tím zamyslet. Nejen podle mého názoru, ale podle názoru více lidí, to byl naprosto čistý zákrok. A to, co oni říkají, bych právě viděl naopak.

Nálepku nejneoblíbenějšího mužstva jste dostali po zisku titulu. Od té doby se to s vámi táhne. Není pro ostatní rozbuškou trenér Bokroš svými výroky a Ičo Murín svými činy?
Mně se to těžko hodnotí, my se snažíme hrát nejlíp, jak umíme. Hrajeme takový styl, na jaký máme mužstvo. Děláme všechno pro vítězství. Nemůžeme hrát tak, aby všichni vyhrávali, to by pak s námi byli spokojení. Kdyby tady přijeli, dali nám deset branek a odjeli, to bychom asi byli oblíbení. Hrajeme, na co máme.

Já osobně si třeba myslím, že i přes odchody klíčových hráčů typu Jardy Balaštíka a dalších se držíte takřka se špičkou…
No jak říkám, hrajeme takový styl, na co máme skladbu mužstva, nemáme tady supr hráče, abychom mohli útočit a někoho přestřílet. Musíme hrát takový styl, na jaký máme v mužstvu hráče.

Co říkáš na atmosféru posledního valašského derby? Přijelo dost fanoušků ze Zlína a myslím, že jsme domácí, co se hlasitosti týká, předčili…
Fanoušci byli super a ve Vsetíně jsme měli skoro domácí prostředí…

Nejen mně, ale i většině fanoušků se líbí tvoje „finesy“ za brankou? Vzpomeneš si, kde a kdy poprvé jsi tuto fintu použil?
Tak na to si nevzpomínám, to už bude asi hodně dlouho.

Až do posledního domácího zápasu s Českými Budějovicemi jste byli v nájezdech neporaženi. V čem vězela vaše nebývalá úspěšnost?
Já si myslím, že hlavní důvod je Martin Hamrlík. Až do toho posledního zápasu dal vždycky ten první gól a ti ostatní hráči to měli trošku jednodušší. Ví, že vedeme jedna nula a už se jim jede líp.

V letošní sezóně máte góly rozložené do více hráčů. To v minulých sezónách táhnul Jarda Balaštík... čím to podle tebe je, že se prosazují i ostatní hráči?
Více hráčů dostává příležitost a jak říkám, ta skladba není taková, že by se sázelo na jednu pětku, ale je to rozložené na víc pětek a je jenom dobře, že tu šanci využili.

Byl ses už někdy podívat na webu zlínských fanoušků?
Jako hczlin.cz?

Teď už je to hfczlin.cz.
Na zlínské stránky se dívám, ale jestli jsou to nějaké stránky fanoušků, to nevím.

Právě tento rozhovor je pro zlínské fanoušky na tyto stránky. Mohl bys jim něco vzkázat?
Tak já bych jim chtěl určitě poděkovat, ať jich chodí víc, protože zápasy, když tady hrála Sparta nebo pak Liberec, když tady bylo přes pět a půl a to bylo super. A jenom těm skalním v tom rožku musím poděkovat, že oni chodí na všechny zápasy. Kéž by těch lidí chodilo přes pět tisíc, to se pak jinak hraje, ta atmosféra je daleko lepší a určitě nás to víc povzbudí.


Dáán
www.daan.estranky.cz
Přečteno: 7687x (naposledy 14.7.2024, 12:28) | Komentářů: 11


Komentáře k článku (11)


klemra: to chico:(12.01.2007)
ticho SUI :-D

Chico: Achtung bitte!!!(12.01.2007)
Radeček mne nazývá Suim!!!! Ou nou...

Radeček: to sui(12.01.2007)
vole.. no mě to říkala babička, bydlí tam :))) já jsem to zpíval v centru děníí :)))

Chico: re: no..(12.01.2007)
Cos dělal na Jižňákách, když se to zpívalo? :)))

Radeček: no..(12.01.2007)
Mě se jenom zdá, že většina odpovědí je jedno a to samé - hrajeme na co máme atd.. ale jinak fakt mazec.. konečně někdo něco řekl i o těch fanoušcích, snad jim to dojde... a to, že někdo vždycky překrucuje to, co my sem napíšeme, tak si toho už sakra nevšímejte.. každý víme svoje...
To sui: ty jsi asi taky nežali derby při počtu deset tisíc fanoušků u nás na stadioně, když se někteří báli jít na ten hokej - to když se zpívalo zapalte vsetín, tak to bylo slyšet až na jižní svahy.. ale tak on tu řeší POSLEDNÍ derby...

katka: chvala(12.01.2007)
Tak tohle je nejlepsi rozhovor jaky jsem od tebe cetla... vyborne postavene otazky a vubec vse... moc chvalim.skromne v tom pokracu:))

čibes: ad derby(12.01.2007)
2 Chico: No on to pochopil každý, že je řeč o posledním derby a vůbec tam nezaznělo, že to bylo nejlepší derby, či snad pořádné derby apod. On prostě napsal, že tam byl ze strany zlínských fans dobrý kotel, jen náš Míša to zase překrucuje :-) Už si na to zvykněme kua!!!

Chico: re: ....(11.01.2007)
Ale myslím, že byla řeč o POSLEDNÍM derby, ne? Hm? ;)

sui: ....(11.01.2007)
Klemra: ja si budu myslet svoje. On Dáán asi nezažil pořádné derby, když tohle tvrdí.

klemra: intervyjú(11.01.2007)
dááne, super rozhovor, máš talent na otázky, skvěle položeno! Jenom čekám zlostnou reakci Suiho (ťap ťap :) ) ohledně téměř domácí atmosféry v pravěk aréně (btw. už by mohli vyměnit ve znaku toho bruslícího žlutozeleného panáčka za věstonickou venuši...). A k číslu devatenáct: Ukaž všem, kdo je mistr otoček :)

Lečigou: Super(11.01.2007)
skovstné, jako vždy!!! Pravda, kéž by chodilo těch pět a půl každý zápas!


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.0153 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Martin Jenáček49 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690