Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
cask25 [21. 5. - 52 let]
cml [21. 5. - 43 let]
Čecháček [21. 5. - 30 let]
Ignatius [21. 5. - 37 let]
Kafka [21. 5. - 59 let]
Ladys [21. 5. - 54 let]
nitro [21. 5. - 30 let]
Rodney [21. 5. - 27 let]
Satek [21. 5. - 28 let]
Slávek [21. 5. - 34 let]
ZdencekVHK [21. 5. - 52 let]
Svátky
doly [Monika]
jenys [Monika]
mamrisa [Monika]
moncad [Monika]
Mondasekh [Monika]
mončad [Monika]
Monďásek [Monika]
Moninka [Monika]
monis09 [Monika]
Monuše [Monika]
mony [Monika]
Móňa [Monika]
Moňule [Monika]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodChico | před 17 lety | ... hfczlin.BLOG

Férová Sparta Dva dny před Štědrým dnem přijela do Zlína Sparta. Prohrála, udělala si ostudu během zápasu i po něm. Na ledě o hlavu vyšší borci napadali nepoměrně slabší protivníky, do novin pak Pražané pouštěli slova jako "férovost", "zbabělec", atd. Před dalším střetnutím obou týmů je načase požádat o radu videorozhodčího a zjistit, jak to bylo doopravdy.

Tradičně vyhecovaný zápas Zlína se Spartou dlouho přinášel napínavé dění, vše ale v hokejové rovině. Po dvou třetinách vedli domácí 3:0 a hostům začalo být čím dál tím víc jasné, že dnes body neodvezou. Posledních 10 minut tak zasvětili úplně jiným věcem, než hokeji.

Vše odstartoval údajný zákrok Petra Lešky na svého jmenovce Tona. "Dohrál jsem Tona, když vystřelil na branku, srazil jsem se s ním ramenem a on to asi neunesl," popsal moment Leška. Druhá strana odpovídá: "Kdybych neuhnul hlavou, dostal bych do ní od něho zezadu loktem. Byl to zákrok, který hrozil zraněním." Má Ton oči i na zadní straně hlavy? Nebo spíš po zápase daný moment nedokázal dost dobře popsat? Podobně na tom byli i trenéři, a tak mlžili. "Viděl jsem, co udělal pan Leška. Když se podíváte na video, uvidíte to také," řekl sparťanský trenér Jelínek. Inu, proč ne. Tak se tedy podívejme.

Podrobně jsem prozkoumal videozáznam z inkriminovaného časového úseku a skutečně jsem objevil střet Lešky s Tonem. Přesvědčte se sami z videoukázky č. 1, zda pravdu šlo o tak zákeřný zákrok. V čase 50:12 Leška skutečně dohrál Tona po střele, a to tak, že jej ne příliš vysoko zdviženým loktem zasáhl někam do oblasti ramene. Ton nespadl, neinkasoval úder do hlavy, pouze soupeře odrazil a hrál dál. Jak málo zřejmě stačí k tomu, aby se zbytek zápasu změnil v nechutné divadlo. V čase 50:31 sudí přerušují hru, protože na zemi leží jeden z hostů po zásahu Melenovského vysokou holí při střele. V tu chvíli už má Ton jasno. S Leškou je třeba zatočit. Stejně už dneska nevyhrajem, tak co. Strhává se první potyčka, Lešku brání Novotný tím, že se Tona snaží odtrhnout. Dostává dvě minuty. Píská pan Bolina, tak se nedivte, ale o něm ještě bude řeč.

Ton míří pod sprchy, ale to stále není vše. V 55. minutě přebírá štafetu jeho spoluhráč Stehlík. Z trestné lavice vyráží jako šílenec a při první příležitosti sráží Lešku k zemi a ležícího jej zasypává ranami. Kolem se sjíždí Hamrlík a Vosátko, aby Lešku bránili. Zde je nutno férově podotknout, že celé akci předcházel Leškův skutečný (a nepotrestaný) faul loktem na Hanzlíka. (Viz videoukázka č. 2). Těžko říct, zda jej z trestné lavice Stehlík postřehl, když se to nepodařilo z ledu rozhodčímu. Spíš bych se přikláněl k variantě, že jednoduše uvažující Stehlík šel najisto - podobně jako předtím Ton.

Vše končí přetlačovací bitkou Melenovského s Protivným. Domácí borec pokládá soupeře na led a rozumnému divákovi je jasné, kdo souboj vyhrál. Ne už tak Sparťanovi, který cestou na střídačku poněkud zmateně předvádí vítězné gesto.

Zajímavější ale je sledovat férového borce Hanzlíka, který nejprve nechává do Lešky za sebe bušit o hlavu vyššího Stehlíka, pak si dodá odvahy, když Melenovský klátí Protivného. Vosátko Hanzlíka musí vší silou držet, aby se Sparťan férově nevrhnul do bitky dvou proti jednomu.

Pozorný divák už před tímto momentem postřehl Hanzlíkovo férové bodnutí špičkou hole, které samozřejmě sudí Bolina také neviděl. (Hanzlík sice dostal trest do konce utkání, ale za hrubost).

Podtrženo sečteno - když hrát s písmenem "S" na prsou, tak férově. Ton (183 cm, 92 kg) resp. Stehlík (195 cm, 110 kg) vs. Leška (174 cm, 78 kg), dále pak Protivný (186 cm, 86 kg) vs. Melenovský (173 cm, 80 kg). "Meleno, styď se, mlátit soupeře o půl hlavy vyššího! To přece není fér..."

A náš milý pan Hanzlík? Sparťanský web jej označuje za "srdcaře", já si své označení nechám raději pro sebe. Zde je soupis úsměvných povídaček, které vypouštěl do tisku ihned po zápase a pak také i více než měsíc nato, kdy už by porážku vydýchal snad i charitativní přispěvatel Kubina.

"Ve Spartě si Leška nic nedovolil, Sparta je specifická. Kdyby si toto zkusil u nás, ihned ho utneme my hráči sami. Tady za ním stojí celý Zlín, dovoluje si úplně cokoliv. Nebudu se divit, až ho někdo popadne a zahodí ho do šesté řady. Koleduje si o to." Smějete se? Je to spíš k politování...

Pan srdcař se už těší na domácí led: "Žádné Leškovy zákeřnosti nepoužijeme, ale bude to mít těžké." A vše zakončuje pro tento článek symbolickou větou: "Všechno bude v duchu fair-play."

O tom, jak bude úterní zápas na Spartě vypadat, do značné míry může rozhodnout i volba rozhodčího. Popsat všechny chyby, které předvedl Bolina v předvánočním zápase, by vyplnilo další článek. Jasné zákroky (na obou stranách) neviděl, naopak vylučoval hráče podle zřejmě svých interních pravidel. Příklad za všechny: proč odešel Leška do kabin s trestem do konce utkání mi dodnes není jasné. Nepral se, rukavice si spořádaně nechal na rukou, přesto nedohrál. Proč? Zřejmě mu Bolina chtěl zachránit život - těžko totiž odhadovat, co by se na ledě dělo, kdyby zlínská 19 zůstala na ledě i po dvou atacích. Neuspěl Ton, ani vyšší kalibr Stehlík, co by přišlo pak? Napadá mě snad jen varianta s koučem teoretikem Jelínkem za volantem rolby mířícím za jasným cílem - zažehlit Lešku do ledu a uchovat jej tam jako věčnou památku slavného a hlavně férového sparťanského tažení.

Tolik k předvánoční frašce našeho mistra. Kdo ji viděl, jistě má svůj názor, kdo ne, mohl se nechat inspirovat tímto článkem a především přiloženým videem...

Úterní duel na pražském ledě se blíží. Tak se nechme překvapit.
Přečteno: 19635x (naposledy 21.5.2024, 03:12) | Komentářů: 78


Komentáře k článku (78)


Chico: Kata(16.03.2007)
No panejo - to je veledílo! Tohle poslat jako slohovku učiteli 1. stupně, tak ho trefí šlak :)) Nemá cenu reagovat, akorát by měl zajímalo, kdes vzala, že je na Hlinku vysazený celý Zlín... Co to je za koninu???

Kata: kecy(09.03.2007)
Sorry mě jen dojímá jakou fair play hrajete vy když si stěžujete na Hanzlíka!Já jsem totiž nikde neslyšela o fair play Bokroš!Jestli sem se sekla tak sorry!V každém případě púokud někdo tuhle fair play zná tak at mi napíše!Ráda se dozvím něco nového!soudit umí každej jak vidím?Lidi to vám fakt jde jen o to říkat:"Ta svině ho srazila k ledu!"to není fyndění to je zaujatos!Chápu že vás sere že Ton je proti Leškovi vysazenej, ale myslíte že Hlinku nesere že je na něj vysazenej celej Zlín?Je mi jasný že budete mít vtipný poznámky, kterej se bude smát skro každej, ale zatím mě ty vtipy příjdou trapný a ty nadávky to samý!Akorát to ukazuje lidskou blbost!

klemra: Kaca(22.02.2007)
jojo, my jsme slabý svině, zato ty jsi velká a silná kráva :)) (ano, je to ubohá urážka bez argumentu, zcela v duchu tvého posledního ZCELA DUCHAPLNÉHO

timur: kaca(17.02.2007)
potkávám slepé lidi, neví že jsou slepí....

Kaca: Sparta praha ole!(16.02.2007)
Leška ven! nedokazete se smirit s tim ze ste slaby svine!

Richard: SPARTA(13.02.2007)
Sparta na to nemá JSOU TO CHUDÁTKA CO SI BUDEM NALHÁVAT

Chico: Kata(13.02.2007)
Promiň, ale jsi úplně mimo... Tady se nikdo nebavil o tom, jak kdo umí nebo neumí hrát hokej. Zkus si ten článek přečíst znovu. Nebo... ...radši ne... :)

Chico: Legenda(13.02.2007)
5:1 ;)

Legendární: prohru???(11.02.2007)
To kata and all, kteří si to nepřečtou pořádně: víte, timur se tady snaží naznačit, že tento článek se NETÝKÁ zápasu SPA - ZLN, kde Sparta snadno vyhrála 8:3, nýbrž zápasu PŘEDCHÁZEJÍCÍHO, ZLN - SPA, kde Zlín vyhrál 3:0 a Sparta - podle všech dostupných důkazů - nerozdýchala, že si Zlín něco takového vůbec dovolil!

timur: prohru?(10.02.2007)
kata: jenom taková technická... ten zápas. který se tady probírá jsme celkem jasně vyhráli ;-)

kata: obrana(09.02.2007)
sorry ale je to trapný když si nedokážete púřiznat prohru netvrdím že Sparta hraje čistě(to asi žádnej tým)ale Ani Ton ani Stehlík natož Hanzlík za to nemohou.Stejně jako P.Leška.Všichi mají své chyby at se vám to líbí nebo ne:Má je Murín a má je Salfický,ale všichni se snažej jak můžou tak je nesudte!Já sama hraju hokej a řeknu Vám je lehký stát a řvat :Co děláš ty idiote!Ale vemte si že kdyby jste dostali hokejku do ruky tak se o ní přerazíte!Takže je lehký soudit ale horší dělat!Takže ruku na srdce!!

Oves: Fňuk fňuk 8:3(08.02.2007)
tak co, kdy začnete brečet na poslední zápas??? :-D

Kopr: Pepa(03.02.2007)
To cos napsal je podle mě pitomost. Na tom zápase jsi nebyl, tudíž vůbec nevíš co se stalo. To tu ještě není video jak Stehlík zbaběle nepadl Lešku. A že píšeš že máte samý malý hráče tak se podívej na soupisku Zlína a zjistíš to samý. Největší je Kašpařík, ale ten se zatím nezapojil to žádné rvačky ani hádky. Zlín vidíš hrát tak 3x za sezonu, takže vubec nemůžeš hodnotit jejich styl hry, já se na jejich styl dívám rád a nenudím se u něj, asi se moc ovliňuješ mediama.

Chico: Hippoe(01.02.2007)
Není zač, jsem rád, že aspoň fanoušci Ševců si udělali obrázek, jak to bylo ve skutečnosti. No a ostatní nám můžou třeba..... :))

Hippoe: Chico(01.02.2007)
No asi se musíme smířit, že sme narazili na bandu polointeligentů, u kterých s nějakými fakty neprorazíme.. Spousta z nich evidentně ani nechápe o čem je řeč. My ostatní ti děkujeme za to video, na kterém nevidí jen ten, kdo nechce vidět.. A už bych ty dětinské výlevy tady nekomentoval, protože místné argumenty zjevně došly...

Chico: re: slova okála(01.02.2007)
Tak nevím, zdálo se mi, že tohle jsou komentáře k článku...

Chico: re: opakovaný dotaz(01.02.2007)
1) Podle všeho umíš psát, tím pádem asi i číst a používat internet, takže je ti k dispozici v celé své kráse a síle. 2) Tento článek NENÍ O TOM, KDO BYL LEPŠÍ V TOM ČI ONOM ZÁPASE. 30.1. byla lepší Sparta, uznávám, 22.12. byl lepší Zlín (taky uznávám :))

nezaujatý: slova okála(01.02.2007)
"Udělali jsme spoustu chyb, nabídli jsme soupeři strašně moc puků. Sparťané jsou šikovní v koncovce a využili všechny šance, které měli, a naprosto s přehledem vyhráli," nehledá výmluvy zkušený útočník Hamé. Přiznává také, že výše porážky též odpovídá výkonům obou mužstev, a že je tudíž výsledek 8:3 naprosto zasloužený. "Určitě, o tom se není třeba bavit."

Jednoznačně, napínavě, a poté opět jednoznačně se vyvíjelo utkání Sparty se Zlínem. Pražané na začátku prostřední části utekli do tříbrankového vedení, které hosté vzápětí snížili na nejtěsnější rozdíl. V dalším průběhu však mužstvo okolo kapitána Miroslava Okála se svým sokem krok držet nedokázalo a vysoce prohrálo.

cico: opakovaný dotaz(01.02.2007)
nevíte jak se hrálo úterní utkáni dne 30.1.2007 na spartě , nebyl jsem tam tak nevím kdo byl lepší ?

timur: Hippoe(31.01.2007)
bud v klidu, vzdyt Sparta a jeji fans se takhle ztrapnuji pred celou republikou ;-)

Hippoe: Petr(31.01.2007)
Výsledek mluví za vše??? To jako že vítěz následujícího zápasu má právo určit kdo a jak fauloval v tom předchozím? Proč já na tebe vlastně reaguju...

Petr: 8:3(31.01.2007)
Výsledek a reakce diváků mluví za VŠE!!!! SPARTA!!!

Pepa: Zlín(31.01.2007)
Zlín vidím hrát maximálně dvakrát do roka na vlastní oči a občas v televizi. To, že hrají hnusný defenzivní hokej je jasné a není na tom vůbec nic špatného. Horší je, že opravdu hrají zákeřně a pan Leška v tom docela vyniká. Dokáže hrát výborný hokej a pak se nesmyslně pokusí někoho zranit. Spartu jako Kladeňák vůbec nemusím, ale naproti Zlínu nebo Slavii hrají poměrně čistě a férově. Video číslo 1 spíše ukazuje, že Leška se o něco opravdu pokusil a jen se mu to nepovedlo. Hráči vědí, jak to chodí. A do konce zápasu byl nejspíše vyhozen za kecy. Zkusil bych se mrknout do zápisu o utkání. Jestli to jde. A co se týká výškové převahy, tak na Kladně jsme na tom většinou ještě hůře než Leška. Také si s námi dělá každy, co chce. Nejvyšší z útočníků je Patera a když přitvrdí, tak je to také nějaká prasárna. Obránci jsou až na Štěpánka přímo miniaturní.

Azik: Ano(29.01.2007)
Ano jesou to fakta a souhlasim :))

Tony87: Chico: Re: "S"(29.01.2007)
Sorry viď, mi to tu nějak padalo, tak jsem se nepodepsal ;)

Lukáš: Petr Leška(29.01.2007)
Váš komentář *Nechci se vyjadřovat k dění ve zmiňovaném zápase - jen bych rád vyjádřil uznání a obdiv Leškovi za to, jak dlouhodobě hraje v TOP formě. Je to šikovný a inteligentní hráč....jeho přihrávky jsou geniální. Myslím, že tohle musí každý nezaujatý fanoušek přiznat.

Berchtold: Fér hra?(29.01.2007)
Je možné,že Zlín nehraje moc fér,ale ukažte mi mančaft,který hraje poctivě. Murínovi "netopýří křidla",podivné praktiky ledařů před nájezdy s Budějicemi,záhadné "vyskakování" branky,to ZL moc nadšení od fanoušků soupeře nepřidá,jenže účel světí prostředky. Ona Sparta také není svatá,ještě z dob totalitních mají sparťani zafixováno,že jsou vládní klub a nad ně nikdo nemá (to platí hlavně o Spartě fotbalové),jak jim někdo ublíží,je zle a domáhají se pomsty,nejlépe odněkud shora,aby se zase mohli tvářit "my nic,to vyšší moc potrestala nedobré hráče soupeře". Dokud se v našem sportu nebude měřit pro všechny stejným metrem,budeme mít možnost vidět podobné věci jako v utkání Sparty se Zlínem asi častěji.

Chico: Doplnění(28.01.2007)
Ještě bych podotknul, že článek si nijak nebral na mušku fanoušky Sparty. Chápu, že to mají těžké fandit v Praze (sám nevím, kterému klubu bych fandil - asi nejspíš Vsetínu, kdybych se měl rozhodnout pro jedno z "S" :))). Ale co chci říct je to, že článek je o hokejistech, ne o fanoušcích, tak prosím nezaměňovat... Fandové Sparty mi přijdou celkem v pohodě oproti jiným - PLZ, KLA, co o nich jdou zvěsti... Tak čus Sparťani a "BŘÍZU A DUBU SPARTĚ, SMRK SLAVII"! :))))

Chico: Re: "S"(28.01.2007)
Safra, teď nevím, kerý si :) Musíš se podepsat, ď.

Chico & Hippoe:: "S"(28.01.2007)
Milý Chico, s ippoem se znám a on ví moc dobře jak jsem to myslel. Nemám nic proti žádnému kraji. Jestli jsi nepochopil, tak je mi tě líto. I když tě mám za jednoho z těch inteligentnějších ;) /// A ty mě hrošíku nezatracuuuuj :-* dyť já vás přeci lávluju =)))

čibes: dodatek(28.01.2007)
Mimochodem testem národa jsi prošel, jako první, ten článek byl návnadou, který ikváč z práglu se chytne, tak mi dovol, abych ti ze srdce pogratuloval i zbytku, co sem kálelo. Ajooooj

čibes: Anonymita(28.01.2007)
Libor Strnka
Č. Kramoliše 1015
Brumov-Bylnice
763 31
Ha

tmx: "test národa"(28.01.2007)
Děkuji. "Test národa" se zdařil, na každém fóru se vyskytují lidi s psychopatickými sklony, kteří si tam mohou anonymně vylívat svou agresivitu. :)
Těšíme se na vás normální fanoušky v úterý (na tu diskošku :D ), a ty chudáky, co jen nadávají nechte prosím doma! Dík! ;)

smyrgl: co od Sparťanů čekat???(28.01.2007)
Moc pěkný článek!!! No co jinýho hold od Sparty čekat?!? Skvělá práce :)

Legendární: LOL(28.01.2007)
ÁJÉ, Čibesisko se nasralo. Sparťani, prchejte!
:-)

čibes: 2 TMX(28.01.2007)
A to zajímá koho?? Že Zlín nepatří k oblíbeným týmům je již dávno známá věc, jdeš s křížkem po funuse cajzle! Je mou povinností tě upozornit, že na sympatie z Práglu tady nikdo nečeká. Klidně se dále zabývejte tím, kterého hráče ze Zlína budete ze srdce nenávidět, pro nás je důležitější to, co se děje na ledě. Fakt, že Hanzlík je dement první kategorie nás neburcuje k tomu, abysme na něj pořádali hon, stejně je to atypický výrobek, takové je třeba dochovat příštím generacím, jakožto jasný příklad existence genetických poruch. No to je jedno, příště nás prosím ušetři tvých ubohých teorií, radši se připravuj na tu vaši diskošku, co předvádíte na stadecu, abys nebyl out. Jo a to, že si svoje obětní beránky vybíráte právě ze Zlína svědčí tomu, že vám tento tým leží těžce v těch vašich rozežraných bachorech, pokud by vám byl šumák, nikdy byste podobné debiloviny neřešili, pozdravuj metro a jdi masturbovat. Hoj

Legendární: To tmx(28.01.2007)
Nemůžeš srovnávat reakce fanoušků na Kašpaříka a na Lešku. Kašpaříkův mateřský klub byla Sparta, Leškův Zlín. To je totéž, jako kdyby místo Salfy přišel chytat Murín! Ad Sýkora: to by si mohli Sparťani ZKUSIT zmlátit Sýkoru, dobře vědí, co by následovalo. Ve Zlíně jim to nejspíš nehrozí, proto nejspíš ta nenávistná bitka. A hlavně jde také o to S KÝM Sparta prohrává 3:0. Libe: proč ne. Slávka: budiž. Vary, Kladno, Budějky: no jo, no, sakra. Plzeň: prasata plzeňský. Znojmo: čůráci! Vítkovice, Třinec: kurvy polský! Vsetín, Zlín: burani vesanský! Zaorat! Mongolie! Už chápeš?

Jarda007: Chico(28.01.2007)
Začínáš šlapat Legendárnímu na paty :-) ...

tmx: malá úvaha jedné pražské kurvy, buzeranta, nebo jak nás to nazýváte(28.01.2007)
Loni při čtvrtfinále jeden člen slávistického fanclubu pravil: "Ať radši vyhraje titul desetkrát za sebou Sparta, než jednou Zlín." Berte to tak, že tady na "divokém" západě, je Zlín nejméně oblíbeným týmem. Lešku jsem viděl několikrát a při zápasech venku opravdu víc leží na zemi, než hraje. Možná proto, že je opravdu prcek, a tak radši padá už předem, než ho opravdu někdo sestřelí, nevím... Každopádně sparťanští fanoušci nejsou ti, kdo by vyvolávali nenávist. Naposledy v Praze se vyvolávalo jméno Pavla Kašpaříka, během tohoto skandování vstřelil vedoucí gól, ale ani špetka nenávisti. Přitom před sezonou podle odešel do nanáviděného Bokrošova. Leška hrál taky za Spartu a vyvolávali ho někdy v dobrém fanoušci? Ne, protože prostě hraje tak, jak hraje. Nijak nehájím Tona ani Stehlíka, ale plně je chápu, protože z Lešky by se zatmělo před očima asi všem... Sparta z posledních 4 zápasů 3 totálně projela. 2x přišla o vedení 3:0, jednou zápas naprosto nezvládala a přesto nikdo neměl potřebu zmlátit třeba Petra Sýkoru, který podle "pana" Lešky Tonovi utíkal v tabulce střelců, a skutečně v onom zápase dal 3 góly. Čím to asi bude? Nejspíš je totiž potřeba i notné přičinění soupeře v ne zrovna férové rovině...

deffy: :-)(28.01.2007)
Hc-Vitkovice: dodatečně vám gratuluji za vítězství ve Varech. a taky přeji ať vyhrajete nad Spartou. Morava a Slezko není žádné Česko.

Denyfka: Srabi(28.01.2007)
Sparta je parta ubohých a neschopných loutek . Kdyby to byli pořádní chlapi, tak uznají, že jsou srabi, kteří si troufnou pouze na hráče menší ("slabší")... Jsou ubozí!!!!

brčko: :chico(28.01.2007)
supr článek!! ještě tam chyběla ta rvačka mary jak zmlátil toho prcka. zdraví tě mára tenisák a tata

VAN HALEN: Ton+Jelínek = ubožáci(28.01.2007)
Konečně mi někdo ukázal inkriminovaný "zákeřný" zákrok Lešky.Celou dobu jsem žil v určité nejistotě,že jsem něco přehlédl.Teď už můžu zodpovědně prohlásit,že Ton i ten teoretik přes metabolismus jsou obyčejní afektovaní pražští ubožáci,kteří neumí prohrávat a své úlety svádějí na střet,kterých v každém zápase bývají mraky.A pokud to Tonovi vadí,ať jde hrát Stiga hokej.Tam se mu hráči nesrazí,i kdyby si prst v řiti zalomil.

4% v simulanti: Čibes(28.01.2007)
Ty ses nám ale rozohnil ty socko.

HC-VITKOVICE: Pražské mrdky(28.01.2007)
Chlapi, Leška simuloval a padal vždycky,to je pravda, ale od toho jsou rozhodčí,aby to trestali. Nic si z těch pražských mrdek nedělejte. Oni brečí vždycky, když jim rozhodčí evidentne nepřipískávají, protože ti "S"laboši si už zvykli, že to je normální. Sparta do piče!!!! Dneska je pobijem my a v úterý vy!!! MORAVA!!!

Jenik: Pochvala(28.01.2007)
Hmm,je vidět,že i zde platí hokejové přísloví:Když už Sparta nemůže,rozhodčí jí pomůže!Jinak se ti to povedlo Chico!

120%: For TONY87(28.01.2007)
TO, že se tady ozve, nějaký zhrzelý Sparťan jsem očekával, to, že to bude zrovna fanoušek teoretik z Děčína vydávající se za plnokrevné "S" je víc než úsměvné a nutí mne to válet se smíchem. Věřim, že již v brzké době přhlédneš přes mantinel a uvidíš na vlastní oči co že to ten hokej vlastně je a nemusíš se to dozvídat pouze z on-line přenosů, nebo TV. O Spartě si osobně nedělám žádné iluze. Je to jedno z mnoha mužstev, které hraje ELH a mají holt smůlu na IQ některých hráčů a trenéra. Sklidni proto vášně, uvolni se, udělej si dobře a těš se na další zápas svého milovaného teamu. K tomu si můžeš třeba cucat bombonky Slavie pokud ti v ústech nezhořknou.

Kain: muhehehe(28.01.2007)
čibes :-))))

čibes: Fajront(28.01.2007)
Co tady ten pražský póvl držkuje??? Jak je rok dlouhý, tak se do diskuze nikdo z nich nezapojí až na Renca a teď, když se někdo proti nim osočí, tak tady potí hovadiny a ještě k tomu nějaký nezaměstnaný primitiv z Vítkovic!!! To je absolutní projev kreténismu. Vše graduje kamenováním Lešky za jeho simulanstvím právě těma, kteří osalvují Hlinky, Tony a podobné baletky, co je proti nim Lešoun???? Úplná nula, ten jim nešahá ani po loket, pač právě dva zmiňovaní neumětelové mají ty nosánky vytahané takovým způsobem, že jim plácají o záda. Nula Hanzlík je případ sám pro sebe, zamindrákovaný blbeček s pohnutým dětstvím to má vždycky těžké, je mi ho líto, pokud můžu poprosit někoho z pražských "fanoušků" tak mi pošlete číslo jeho účtu, nějakou kačku mu tam hodím ať je klid!
Děkuji Chicovi za tento článek a to hlavně z toho důvodu, že máme krásnou příležitost se přesvědčit o tom, že pitomci rudí sondují na webech ostatních klubů a jakmile si někdo vytře zadnici jejich ubohým hadrem s písmenem S, tak kolem sebe rozhazují rukama! Howg

Chico: reakce(28.01.2007)
Tony: Jak píše Hippoe - teď ses snížil na úroveň plzeňského právníka. Co to má společného s Ičem nechápu. Až napíšu článek o tom, že Ičo udělal chybu a rozumný fanoušek si to přizná, tak piš o tom. Jinak to byl zásah mimo mísu. Druhá věc je, žes trošku zaspal dobu - Leška už dávno nesimiluje, jako dřív, tedy aspoň ne víc, než zbytek ligy, znám mohem větší letce.

Marek: Divná logika - kdo je neobjektivní, je magor??? Pak jsi jím i ty - protože každý fanoušek je víc nebo míň neobjektivní... (Mimochodem - nemyslím si, že by byl ten článek tak subjektivní - i Leškovi jsem uznal jeho faul a dokonce poskytnul video) O zbytku příspěvku platí to, co o Tonym, troškus ujel... A pokud se bavíme o výrocích po zápasech - máš pravdu, že nebyly moc OK z obou stran, ale spíš jsem upozornil na to, že Hanzlíka to nepřešlo ani po měsíci. Je to chudáček...

Hippoe: Pavel(28.01.2007)
viděl jsi v posledních 30ti letech hokej? Hráči do sebe takto vráží naprosto běžně.. několikrát za střídání... a navíc, z několikerého vyjádření vašich hráčů víme, že hodlají Lešku v úterý také dohrávat. Máme to brát tak, že ho budou faulovat? To si přece ve Spartě nikdo nedovolí, sám Hanzlík by byl první, kdo by takovému Sparťanovi domluvil, ne? A k druhému videu - to nikdo nezpochybnil, že šlo o faul, takže nevím o čem je pře...

deffy: lol(28.01.2007)
Pavel: takže jak bez puku, bylo to těsně po odehrání a myslím takvýhle situací je po celém hřišti 50 za jedn zápas, to máš jak kdyby někdo odehrál puk od mantinelu a je celkem běžné, že ho i po odehrání ho narazí na mantinel, tomu se říká dohrávání soubojů a myslím, že to používá uplně každý tým. KDYBY BYL TON..... ale není. kdyby byl menší možná by za Spartu nikdy nehrál, kdyby měl o 20cm míň tak by možná hrál jedině na rybníku. A k té dvojce: Co měl dělat, když vygumovaný sparťan, který má rudé oči, jede v plné rychlosti po něm a je mu puk totálně ukradenej. To se měl nechat narazit aby vletěl hlavou na mantinel. Ukázal jsi, že jsi ten typický fans Sparty. Totálně namyšlený vůl
All: Myslím, že těm Rumunům možná i křivdíme, podívali jste se na VLAJKU ČADU?????

Pavel: Chico(28.01.2007)
video č.1 - Ton bez puku a Leška do něj úmyslně loktem zajel. Rozhodně to nebyl úder na hlavu. Být Ton menší a tím loktem ji do hlavy dostat, tak by to dopadlo asi špatně.
video č.2 - tomu říkám prasárna na druhou, Leška viděl dojíždějícího hráče, pokryl si puk a počkal až hráč přijede a vystrčil loket.

Arny: Chico(28.01.2007)
Výborný článek, moc se ti povedl. A taky mě překvapuje, proč všichni reagují na tu jejich západní morálku, to je přece škoda slov odpovídat nějakým sparťanům, co jsi sem přišli pobrečet.

Kubina: Vítkovice(28.01.2007)
Docházejí prachy tak už ani famózní Bolina není to co býval. A bude hůř, simulanti!

Dáán: batolata(28.01.2007)
Chico, to je mazec!!! Moc hezky napsané, díky ti za takový souhrn ne příliš úsměvných událostí, avšak zjištuju, že i z toho se dá velmi dobře pobavit. A když tady ještě nakydají Spartani takové řeči, je z toho detektivka. Ke Spartanům bych řekl tolik, že pouze brečí, pláčou a hořekují, jako batolata. Tím potvrdili jenom právě Lešounovu verzi o tom, že kdo si stěžuje, ten brečí. Ani v jednom příspěvku od zlínských fanoušků jsem si nevšiml, že by si někdo tohle dovolil, to už nemůžu říct o spartanských příspěvcích. Pánové, děkujeme vám, hezky jsme se zasmáli. Hippoe, tak nejsi sám, kdo se bojí o zdraví Lešouna a ostatních hráčů.

Hippoe: Chico(28.01.2007)
tak ta videoukázka mě potěšila. Sem rád, že není 5000 lidí za blázny, když netušili o čem to Ton vlastně mluví. U mně normální, běžná srážka (Lešou trochu přizvedl loket - ovšem až při odjezdu, Ton se pokusil kontrovat náznakem krosčeku). Nic co by stálo za řeč... To druhé video - ano, jasný Lešounův faul - toho faulu sem si taky všiml i přímo naživo, i proto, že to bylo v tom rohu přímo pod rožkem, čili sem to měl jako na podnose... inu Bolina - v ten moment poškodil Spartu, ovšem bohatě jí to vynahradil předtím i potom... No a to nechutné představení - hon na Lešku, to sme měli možnost sledovat všichni. Něco takového sem ještě nikdy neviděl (na hokej chodím 17 let). Mám nepříjemný pocit, že Lešoun bude po úterku zraněný :/

Hippoe: Tony87(28.01.2007)
Zklamal jsi mě. To, že budeš obhajovat Spartu, to chápu. To, že nemáš rád Lešku, to je tvoje věc. To, že napíšeš, že Leška není v ELH úspěšný, to sem se ještě zasmál. (I když takovou blbost by snad neřekl ani zarputilý Plzeňák ;)). Ale řečma o jiném kraji a jiném mravu... proč teda trávíš mládí na našem chatu? Co pohledáváš denně přímo v hnízdě těch bezcharakterních amorálních hovad z východu? Napadá mě snad jen, že se nás snažíš napravit svým vlivem, třeba doufáš, že bude mít vliv už jen ten vysoký morální kredit místa tvého původu. Vyprávěj nám prosím o zemi kde se nelže, nekrade a nepodvádí - prosím prosím...

deffy: 3evci Forza(28.01.2007)
Chico: super, super, super, aspoň to všichni vidí a zasmějí se tomu Pražskému cirkusu.
laquak: nenadávej:-D oni nám za to nestojí:-)
Tony87: Hm přesně takovouhle reakci jsem čekal:) důvěryhodnost ELH dle mého názoru kazí daleko více chování namyšlených pražských týmu, než Zlín. Stačí se mi podívat na to jak hodně často pískají rozhodčí, nebo jak se vyjadřují trenéři a hráči a musím se pak radovat s toho, že nefandím pražským "S".Leška je jeden z nejšikovnějších centrů v lize a to mu nikdo nevezme. A ty videa jasně daly najevo, že pan Leška nejednal nijak zvlášť neférově. To spíš hráčí Sparty.
Mirek a karel: k Vám se vyjadřovat nebudu, vaše příspěvky jsou velmi Ynteligentní.
Andy:Těch 10 vteřin je tam nejdůležitějších a nic kromě nich se tam skoro nestalo. a nezaujatost je pojem teoretický, tedy skoro nereálný.
Marek: Slovíčkaření je ubohé a ty jsi právě vytáhl událost, jenž je mírně okrajová a nesouvisí skoro nijak s fauly a zákeřností a myslím že od pana Lešky to byla pouhá narážka, které ani on sám nepřinášel žádný učel. K tomu pokud se nemýlím tak Spartu taky nemůže vystát skoro nikdo(až na Liberec). zajímavé jak sparťani mluví o simulacích při tom mají v týmu daleko lepší letce než je Leška(Hlinka, Ton), k tomu nevšiml jsem si že by Zlíňáci plakal více než sparťani. K Ičovy, vytahovat věci, jenž se stali už dávno je celkem dost ubohé. pkud se nemýlím nebudou vám hrát 4 hrači(podle hcsparta.cz) u nás to vypadá na stejně počet, takže v tomhle to bude vyrovnané.

Radeček: To chico(28.01.2007)
Skvěléééééé chico.. jen tak dál.. podmě do obyvatelů naší matičky země... jde vidět, jak krásně sondují naše stránky a odpovídají hlavně na to, po čem je jim hovno.. legenda by napsal: potrefená hosa zagagoce :D jen tak dál a vy trapáci z moravy tony a spol: hochu hochu hochu...

Lečigou: Kain(27.01.2007)
Ti Rumuni jsou urcite inteligentnejsi, nez Spartani, protoze takoveho hovadiny by v zivote nenapsali!

For: Chico
Trefne a vystizne, jak se to rika, potrefena husa nejvic kejha!!!

Kain: povedlo se(27.01.2007)
Chico: super. Je paráda vidět rozdíl mezi videem podloženými fakty z tvé strany a ubohými urážkami ze strany Rumunů.

Marek: TO AUTOR:(27.01.2007)
Když už cituješ, co řekl Hanzlík po zápase na web Sparty a říkáš, jak jsou jeho slova úsměvná a trapná, tak buď objektivní a cituj taky toho zakeřného trpaslíka. Protože, jestli ti jeho kydy na Tona o tom, že je nervní kvůli koruně střelců (ve chvíli, kdy má se Sýkorou stejnej počet branek) připadají zcela normální, tak jsi zalepenej magor. Což asi jsi, když splodíš takhle neobjektivní článek. Je zajímavé, že s námi jste měli problém jen VY a pouze JEDINKRÁT. Vás nemůže vystát někdo, ať už kvůli slovenému posunovači, simulantskému a zakeřnému Leškovi, či stylu vašeho hokeje či neustálého pláče. Teď si jdi psát články o tom, jak se nám posmstíte v úterý výhrou a jak se budete kasat, že jste porazili celek, jenž má jednoho hráče z prvních dvou formací a hraje s juniory. Hňupe blbá.

Andy: Cirkus(27.01.2007)
předpokládám ,že nemáte někdo celej ten záznam co? Na základě 10vteřin fakt nechci soudit co se dělo... A komentáři zaujatýmu autorovi. Ikdyž je pravda ,že nezaujatý komentář už asi nikdy neuvidim. :D

TOM: KLADNO(27.01.2007)
Váš komentář *Spartani buzeranti nekurvěte ligu. Stačí na vás Zilina To byla ostuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tony87: Chico(27.01.2007)
Je pravdou, že "Jiný kraj, jiný mrav" u vás je asi ať už - posouvání branky golmanem, simulování ve formě bolestivého svíjení až takřka umírání hráče (ehm ... tohoto divadla byl autorem "pan" Leška) do chvíle, než rozhodčí zapíská faul a onen "umírající" může vstát, aby s úsměvnou až pošklebující se grimasou mohl odjet na střídačku - zcela morální a charakterní. =-D Pokud ano, tak mě prosím omluv, my jsme přece jen z jiné části republiky, kde se s takovýmto "nejčestnějším" chováním nesetkáváme.

KArel: ZMrdi(27.01.2007)
Zlin nejveti buzny ste zubohi prej banda simulantu a vy ste banda curakua vymrdancu!!!!!!!

Chico: Tony87(27.01.2007)
Nevšiml sis? Musíš otevřít oči a dohlédnout i dál než za hranice Stověžaté... Asi to nemá cenu psát, ale přesto: ať je Leška jakýkoli, historicky je úspěšnější než 90% hráčů Sparty. Beru v potaz, kolik zápasů odehrál a jakou měrou pomohl Zlínu k úspěchům. Je smutné, že nýmandi typu Hanzlíka či "ach můj bože to jsou svaly" Stehlíka dělají v hokeji, co dělají. Ke zbytku tvého příspěvku: PODLÉ je píchnutí holí, NESPORTOVNÍ je mlátit o hlavu menší hráče a DĚTSKÉ je potom plakat do médií něco o férovosti. That's all ;)

Chico: Donatien(27.01.2007)
Jak už jsem psal, uvedl jsem fakta. Něco jako náznak lokte tam byl, ale reakce Tona mi přijde poněkud zvláštní. Každý na tom videu může vidět, že na tom nebylo nic zákeřného, nebylo to zezadu, atd... Jako zákeřnost vidím jiné věci - např. píchání hokejkou, ale to je zas jiná pohádka...

Tony87: Chico(27.01.2007)
Skousnout se dá všechno. Všechno až na "pana" Lešku. Nevšiml jsem si, že by byl úspěšný v ELH. Snad v minulosti. Ale teď .... A proto na sebe poutá pozornost tímto způsobem. Na jeho brekot a fňukání i na jeho "Air" schopnosti jsme si již všichni zvykli. Co ale dodat k jeho podlému, nesportovnímu a takřka i dětskému chování ?? Je vážně nutné aby dělal další ostudu ?? A to nejen Hamé, ale i celé ELH. =-)

Donatien: do vlastního hnízda(27.01.2007)
cituju z článku: Leška:"Dohrál jsem Tona, když vystřelil na branku, srazil jsem se s ním ramenem"
CHico:V čase 50:12 Leška skutečně dohrál Tona po střele, a to tak, že jej ne příliš vysoko zdviženým loktem
To mi nepřipadá jako nějaká zvláštní podpora vlastního hráče :-))))Rorýs: mírkovi(27.01.2007)
hm, pokud vím, stěžovali si enem sparťani, že jim ubližoval Leška. ste trapáci...

mírek: paštiky(27.01.2007)
Ty paštiky snad nepřestanou fňukat...Ernesto je asi nic jinýho neučí...jen betonovat,vysazovat branku a fňukat,jak jsou ostatní proti nim zlí...Je to Váš problém,že nemáte pořádné hráče,co by mohli bránit ty vaše kriplíky zákeřný...
Co bychom chtěli od Gottwaldova...

Chico: Tony87(27.01.2007)
Á, vítáme, prvního Sparťana :)) Že zrovna ty tady píšeš o důvěryhodnosti, když tvůj tým činí, jak činí... A mimochodem: přečti si článek znovu - předložil jsem pouze fakta, podložil je neoddiskutovatelnými důkazy ve formě videa a samozřejmě přidal trochu fanouškovských postřehů. To zřejmě ale Sparta neskousne - stejně jako vaši hráči neskousnou, že je Leška dlouhodobě úspěšný v extralize. Přemýšlej o tom ;)

Tony87: Chico(27.01.2007)
Ano, ano, to se ti vážně povedlo Chico !! Tvé počínání je hodné idiotského řádu a podotýkám, že toho nejvyššího. Jenom dobře, že takových jako ty není více. To by šla ELH se svou důvěryhodností do háje stejně jako G.L.

laquac: -(27.01.2007)
sparta sparta buzerantu parta..parada chico :)

Palko: Chico(27.01.2007)
Velice dobrý článek, doufejme že vše dobře dopadne.

Lubas: Chico(27.01.2007)
To se ti povedlo Chico!:-)))


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.6092 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Luboš Horčička45 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690