Minulý zápasPříští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
TRE
čtvrtek 18.8.2022, 17:30
Zubr Cup

PRE
Hosté
ZLN
úterý 23.8.2022, 18:00
Zubr Cup
Narozeniny
Erulka [28. 6. - 23 let]
Lucísek [28. 6. - 27 let]
mariocz [28. 6. - 39 let]
Milouš [28. 6. - 54 let]
Pajka-postacka [28. 6. - 55 let]
Pajka-pošťačka [28. 6. - 55 let]
snorry [28. 6. - 34 let]
Svátky
BAČA [Lubomír]
Loubě [Lubomír ]
Lubas [Lubomír]
luboss [Lubomír]
metalista [Lubomír]
metalista1993 [Lubomír]
pantera [lubomir]
satan [Lubomír]
Tokoš [Lubomír]
Zlaťák [Lubomir]
Šobik [Lubomír]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz
Shoemakers Zlín - shoemakers.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodOhodnoťte hráče

Kuba 36 | před 8 lety | ... Reporty

(ČLÁNEK AKTUALIZOVÁN)
Dnes se od jedné hodiny konala tisková konference úřadujícího mistra, týmu PSG Zlín, kde byly hlavním tématem smlouvy, odchody a příchody hráčů. Hosty byli: Patrik Kamas - jednatel PSG Zlín, dále Karel Adamík - generální manažer PSG Zlín a Rostislav Vlach - první trenér úřadujících mistrů.

„K uplynulé sezóně se už vracet nebudeme, ale podíváme se dopředu. Poslední dny byly moc hektické a tady je výsledek,“ začíná konferenci Patrik Kamas.

Ve Zlíně zůstanou všichni tři brankáři, Kašík se Štůralou prodloužili smlouvu, na Horčičku byla využita opce.

V obraně bude v nadcházející sezóně Ševcům chybět Petr Zámorský, který se vypraví společně s Tondou Honejskem do finského týmu Espoo Blues. U Zámka byla respektována jeho výstupní klausule, tudíž bude novým klubem vyplacen. Nové smlouvy se týkají Marušáka, Kotvana a Matějíčka, další beci jako Valenta, Urbanec, Horák a Řezníček jsou pod platnými smlouvami, otazník ale stále visí nad Radimem Tesaříkem, který se v průběhu vyřazovacích bojů zranil. „Dnes byl na vyšetření v Praze,“ říká Patrik Kamas. Do týmu Beranů by se měl připojit i Tomáš Žižka, který ještě nedávno bojoval s brněnskou Kometou právě proti Zlínu ve finále.

V útoku se tedy již dlouho počítá s odchodem Tondy Honejska. "Finové ho chtěli vykoupit už v lednu, ale tehdy jsme na to nepřistoupili." Dalším oslabením v týmu bude Marek Melenovský, kterému klub neprodloužil smlouvu. Stále však existuje možnost, že by mohl mít střídavý start s nějakým klubem, protože PSG Zlín na něj má stále platnou smlouvu.

Balaštík, Leška, Köhler, Veselý, Kubiš, Čech, Holík, Ondráček, Okál, Fořt, Popelka a Kovařík mají smlouvy či opci. Tento útok posílí Roman Vlach. Ještě zde nebylo řečeno jméno Petr Čajánek, ten se bude rozhodovat. "Nyní počítáme s variantou, že hrát nebude, ale byli bychom rádi, kdyby pokračoval," komentuje tento stav Kamas.

Co se týče trenérů, Vlach i Jurík už smlouvy prodloužili, chystá se nabídnutí smlouvy i trenérovi brankářů Richardovi Hrazdírovi a trenérovi obránců Martinu Hamrlíkovi.

"Chceme zapracovat hodně mladé a zkombinovat se zkušeností, také by mohlo dojít na posilu, která by přišla místo Honyho, ale to teď nechci rozebírat," dodává Vlach. Kádr je celkem dost široký, ale bude to potřeba na Ligu mistrů. "Tak šest pětek by bylo ideální," myslí si první trenér.

Už 15. května se sejdou na trénink mladí do 25-ti let, ostatní až o čtyři dny později. Letní příprava by měla skončit čtvrtého července. V tomto období se počítá s týdenním soustředěním do Turecka, 28. července se nastupuje na led.

"Zimní stadion je v majetku sdružení HC PSG Zlín, toto občanské sdružení je před podpisem smlouvy o vypracování studie k investičnímu záměru rekonstrukce a dostavby ZS Luďka Čajky, to znamená, že ta iniciativa vychází z klubu. Chceme ten stadion dostat do takové situace, aby byl čestným stánkem pro extraligový tým. Má to nějaké fáze, máme naplánovanou trojfázovou stavbu a chceme, aby byl zrekonstruován co nejdříve," mluví o budoucnosti stadionu Karel Adamík.

Co se týče zranění Filipa Čecha z posledního finálového zápasu, tento týden byl na operaci, jeho postranní křížové vazy by se mohly dát do kupy do září. "Je to ale celkem nepříjemné a vážné zranění", komentuje situaci Vlach.
Přečteno: 5328x (naposledy 28.6.2022, 20:45) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2022, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generováno systémem Webgolem za 0.5988 vteřin)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-VSE, 10.9.2022, 17:30]
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 686