Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchod

Kuba 36 | před 10 lety | ... Rozhovory

Čtvrtý zápas, čtvrtá prohra. Berani ani na vítkovickém ledě nedokázali získat svůj první bod v novém ročníku Extraligy a uzavírají tak tabulku. V ostravské metropoli bylo k bodům blízko, Ševci ale nakonec prohráli 2:3, přičemž vítězný gól vítkovických dal dnes chytajícímu Luboši Horčičkovi v 50. minutě zlínský odchovanec Petr Šenkeřík. Začíná tak už bít na poplach. Na rozhovor se odhodlal RADIM TESAŘÍK, který svým gólem v 53. minutě vykřesal zlínským naději.

Co se s tím týmem děje?

Prostě nám to nejde. Ale dnes už šlo vidět určité zlepšení. Doma jsme dostali dvakrát pět gólů, dnes už jsme výrazně sahali po bodu, měli jsme mnoho šancí, ale neproměnili je. Kdybychom hráli tak, jak tu první třetinu, která byla výborná, určitě bychom měli nějaký bod.

Projevila se na vás dnes i nedisciplinovanost, dva góly jste dostali v oslabení

No, my jsme se sice na ty jejich přesilovky připravovali, ale nezvládli jsme to a to hrálo významnou roli.

Zkusili jste nový impuls, výměnu brankáře, ale ani to nepomohlo

Bohužel ne. Ale on chytal výborně, rozhodovaly jen maličkosti. To, co nás zdobilo, že jsme dali gól z každé situace a pak to ubránili, nám už prostě nevychází.

Co by podle tebe mohlo pomoci, přece jenom ty máš už mnoho zkušeností?

Ale zrovna s tímto zkušenost nemám. Každopádně, my musíme jít do příštích zápasů na plno a pokračovat v tom, co nás zdobilo minulou sezónu, že budeme hrát poctivě zezadu a vyhrávat třeba 1:0. Hlavně nesmíme propadnout panice a jít na to pomalu, třeba někde získat jeden bod a toho se chytit. Já si pamatuji, kdy Vsetín ve své největší slávě prohrál prvních 14 zápasů a nakonec získal titul.