Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
cask25 [21. 5. - 52 let]
cml [21. 5. - 43 let]
Čecháček [21. 5. - 30 let]
Ignatius [21. 5. - 37 let]
Kafka [21. 5. - 59 let]
Ladys [21. 5. - 54 let]
nitro [21. 5. - 30 let]
Rodney [21. 5. - 27 let]
Satek [21. 5. - 28 let]
Slávek [21. 5. - 34 let]
ZdencekVHK [21. 5. - 52 let]
Svátky
doly [Monika]
jenys [Monika]
mamrisa [Monika]
moncad [Monika]
Mondasekh [Monika]
mončad [Monika]
Monďásek [Monika]
Moninka [Monika]
monis09 [Monika]
Monuše [Monika]
mony [Monika]
Móňa [Monika]
Moňule [Monika]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodChico | před 17 lety | ... hfczlin.BLOG

RI OKNA Zlín Ode dnešního dne se zlínský hokejový klub pyšní novým znakem. Již před zveřejněním se zástupci nového generálního sponzora nechali slyšet, že k tradičním barvám hodlají přidat barvu červenou a dnes můžete zhodnotit výsledek.

Podle mého se nový znak vcelku povedl, na první pohled se v něm snoubí tradiční barvy (žlutá a modrá), což se o předchozím logu říct nedá.

Do znaku se také vrací odkaz na partnerství města Zlína s klubem v podobě městského znaku spolu se samotným názvem města.

Nové logo je jiné než ta předchozí - po beranovi s medvědem nepřichází další zvíře (což se s ohledem na nového sponzora dalo čekat), částečný společný rys s minulým znakem vidím v červené barvě, která se opět posparťansku vkradla mezi žlutou a modrou. Kdo ovšem viděl logotyp firmy RI OKNA, má jasno, odkud že se onen zvláštní "malinový" odstín vzal.

Nové logo hodnotím kladně, snad se budou podobně dát hodnotit i výkony hráčů, kteří jej ponesou na prsou.

Na závěr dobrá zpráva pro členy zlínského fanclubu - logo HFC se nemění :-)
P.S.: Vedení klubu uvažuje o návratu hymny Berani duc! a maskota berana. Vyjádřit se k tomuto nápadu můžete v anketě na hlavní stránce.
Přečteno: 22147x (naposledy 21.5.2024, 02:53) | Komentářů: 44


Komentáře k článku (44)


Chico: Dominik(11.07.2007)
A předpokládám, že hraješ tak za maximálně v přípravce, protože jinak bys nekydal takové hovadiny

Dominik Hladiš: ri okna fuuuuujjj(29.06.2007)
ri okna hame je 1000x lepsí zlatí medvedi nechapu proc to meni kdyz ri okna nikdo nechce zas v tom bude akorat tak bordel zlati hamaci :D a ten znak ri okna je trapny nejhorsi z cele extraligy medved byl lepsi ja hraju hokej za ZLÍÍÍÍÍN

nvm: nvm(12.06.2007)
no me se to moc nelibi .. zlati medvedi .. :)

Chico: Deffy(11.06.2007)
Podle mne je problém v tom, že ty máš za to, že na logu klubu je znak města. Já bych to definoval (nebo Deffynoval? :-) ) jako, že logo klubu je motivováno znakem města. Pan Grbič jistě neměl v úmyslu prznit městský znak, proč by to taky dělal. Měl za úkol navrhnout logo hokejového klubu a ne překopat znak města....

deffy: vr(03.06.2007)
pl: v našem znaku je erb.
P.S Promiň, že jsem si to desetkrát nepřečetl a nepřekontroloval, psal jsem to a ani jsem se na to nedíval. Takže je možné, že tam je dost chyb, ale na to jsem se ani nezaměřoval.

pl: deffy(03.06.2007)
A platí erb=znak? Nejsem si tím totiž jist. P.S. Doba se mění... P.P.S. Možná víš něco o heraldice, ale o pravopise zjevně ne...

fanda Apple: okna(31.05.2007)
Ollléééé HC Windovs

Lajos: Co logo, ale ten nazev(30.05.2007)
RI Okna ZLIN :))))) to je k smichu

deffy: to Chico:(30.05.2007)
ty jsi mě nepochopil skoro vůbec. mě nejde o ten znak jako takový, ale o princip. Ten Zlínský kraj jsem zmínil jen protože je na něm stříbrno-červená orlice(stejně jak na státním znaku) ikdyž orlice moravy je zlato-stříbrná. Vycházím z hystorie asi od roku 1600 kdy byl změněn (císařem) ze stříbrné na zlatou. ale čecháčci si to nevzali jako důležité tak doteď máme ve státním znaku chybu:-( (jestli najdu tak někde o tom je článek, ale nevím kde) Jak jsem napsal VLASTNÍK NEMĚL ANI NEMÁ PRÁVO MĚNIT ERB NÁRODA ANI VLASTNÍHO RODU. Tak to platilo 1000 let tak proč to měnit a takovou karikaturu dát do znaku hok. klubu? Ono prostě nejde říci. Tak te´d se dohodneme, že český znak příjde o jeden ocas, bo se nám nelíbí. Nebo tady ho dáme na růžovém štítu a tady na fialovém. On se Erb měnil jen tzv. polepšením a to dělal papež anebo císař. Nikoli samotní vlastníci!!!! Proto je tento erb absurdní! to poslední máš stejné jak třeba se státní vlajkou, možná to ani nevíš, ale naše státní vlajky jsou dvě. jedna oficiální a jedna neoficiální. oficiální se nesmí používat k jiné než oficiální reprezentaci země a ta druhá se používá třeba jako kresby nebo vlajky pro hokej(takže s teoretického důvodu, by se nesměla používat ofic. vlajka(rozdíl je v tom, že má přesně stanovené míry narozdíl od neofic.) třeba při reprezentaci v hledišti tam je jenom ta neofic. (němci to mají vyřešené, že ofic. vlajka je s orlicí a neofic. bez orlice) U erbu je to ještě složitější, ale nejsem si jist, zda by tohle používání heraldika dovolila, jen vím, že změnu erbu rozhodně NE.

wgf: hrůza(30.05.2007)
ježiš,příšerný logo...

Chico: to Deffy(30.05.2007)
Nepleť si pojmy - znak Zlínského kraje je něco jiného než znak města Zlína. Je pravda, že ze znaku zmizela zelená louka a byla zvýrazněna okna (proč asi? :-)), jinak byl ale zachován. K tvé poslední větě: samozřejmě, že má, pokud má v klubu svůj podíl a zásobuje jej penězi ;-)

Zwaaja: nevim(28.05.2007)
hmm, nevim, tak nejak mi to pripada divne, ta cervene mi tam nesedi.

deffy: :-D(27.05.2007)
jarek: Ty jsi nikdy nebyl na hokeji, že se ptáš na takovou kravinu??? Slyšel jsi někdy, že by jsme řvali něco jinýho než Ševci?????

jarek: otazka(27.05.2007)
jak je budem povzbuzovat?

deffy: znak x erb(27.05.2007)
Tenhle znak je ubohý, nebudu tady řešit jestli se mi libí nebo ne, ale jestli je vůbec správný. Hohl by jsem se zeptat pana Grbiče, pana Michalovského, pana Janečky nebo kohokoliv jiného kdo měl na vzniku logu svůj podpis, jestli jim něci říká věda jménem heraldistika? Asi ne, jinak by i náš krajský erb vypadal jinak. Na znaku klubu je dominantní "erb města Zlína", jenže on není úplný(chybí tam zelený kopec pod bránou) a dokonce jsou tam přidána okna. Jde o to, že město nemá právo zasahovat do vzhledu erbu. Erby se měnili pouze tzv. "polepšením", která si ale vlastník erbu nikdy nemohl udělat sám. To znamená, že také nemohou erb města změnit tak aby se jim líbíl a mohli ho dát kam chtěli. Erb by se měl měnit jen vývojem a to vývojem staletími nikoliv vývojem z jednoho roku na druhý. Pak to dopadne jak moravská orlice, která je správně zlato-červená, ale stát a všichni ji berou jako stříbrno-červenou, při čemž by to nemohli nijak dokázat, že tak má dle pravidel heraldistiky vypadat. Tenhle "znak" je asi brán jako urážka města Zlína a další důkaz, pro úpadek heraldiky. Za tenhle znak se budu oprávněně stydět. A to jsem se raději ještě nerýpal, zda má vlastně město právo ho zasazovat do znaku hokejového klubu.

BLONDÍNKA: Myluju Grbiče.(21.05.2007)
Myslím si že to logo je fakt supr lepší jsem v životě neviděla.Fakt se mi moc líbí mam ho už na ploše svého počítače,v penálu a nad poslelí.Pořád na něj koukám.I při sexu.Nevím co se vám na tom nelibí vy křupani. Damir Grbič je borec a kromě toho,že ho považuji za nejlepšího grafika u nás vůbec,tak je i celkem úhlednej chlap.

člověk 2: SUPR KLUCI BODUJETE(21.05.2007)
Kdybych byl hokejista a reprezentovalo mě todle logo tak se na to radči vyseru -JELIKOŽ BYCH BYL SOUPEŘŮM PRO SMÍCH .To bych radči dělal dívčí kopanou.

člověk: sarkastická pochvala(21.05.2007)
LOGO se mi moc líbi...ještě tam dodat pár vlajek skřižený hokejky nejaký ten erb s rytiřem,orlici jak měl Hitler a je to eno nuno

vitT: hnus(21.05.2007)
No Fuj ... tohle že dělal profesionální grafik ?!?!?!?! amaterskej možná. O design se zajímám a tohle je fakt hrůza. Tohle ostuda města Zlína.
vitT Dukla - Jihlava za 5 let sme spátky ......

žižka74: mail(21.05.2007)
to Timur...stačí když klikneš na jméno žižka74 v příspěvku níže....dík

Vanďas: ...(21.05.2007)
Timur: Klikni na jeho nick ;-))

timur: žižka(21.05.2007)
a ten uvedený mail je prosím tě kde?

žižka74: Kontakt(21.05.2007)
Napište mi prosím někdo na uvedený mail kontakt na někoho z bubeníků...třeba na Dáána...chci se sním domluvit ohledně pokřiků na další sezónu....je to důležité...díky...

Maji: Příšernost(20.05.2007)
Proboha který buran z Hostišové to vymyslel??! Nic dementnějšího než dva kruhy, hokejka s pukem a do toho zlínský "vjezd do hasičárny" autora nenapadlo? Nemá to žádný šmrnc, žádný elán, je to tak bezduché a designově zastaralé, až mě to děsí. Medvěd byl sice úchylák a nikdy se mi nelíbil, ale proti tomuto to bylo ve zlatě. Autor ať se raděj věnuje designovaní provozní nástěnky na tržišti "Pod kaštany", tam se to ztratí.

polo: kocůr(16.05.2007)
znak vypada hrozně ostuda fujjjj co už budem trapní

HA: ...(16.05.2007)
jee..no tak to je mile...:))no ale pokud jsi zlinak...nebo jak si vubec rikate....tak promin..ale tvoji lasku nemuzu opetovat..."je mi to tak lito...."

Chico: re: HA(15.05.2007)
To je škoda, my tě milujeme...

HA: ...(15.05.2007)
Váš komentář *no tak to je fakt trapne....to je snad horsi..nez ten uchylny medved..ja vas tak nenavidim....vsechny...

timur: 4skipi(14.05.2007)
možná ti to nějak ušlo, ale my jsme si tento název nevymysleli

Skipi: To je sranda!(14.05.2007)
Tak blbější název už jste nemohli vymyslet!Co budete napřesrok?"KI Kanálové vpusti Zlín"?

pl: Lvíček(13.05.2007)
Zkusil jsem vyplnit volné bílé pole uprostřed žlutou a následně celé pozadí žlutou. Ani jedno ovšem nevypadalo moc dobře. Sice je tam hodně bílé, což se mi nezdá nejlepší, ale jednoduchou úpravou pozadí by se to nespravilo.

David: pekne(13.05.2007)
Ja su s logem spokojeny... a urcite by me nevadilo, kdyby se vrátila hymna Berani Duc...

arny: Logo(11.05.2007)
Logo v celku ujde, popravdě jsem čekal horší ale nic se nevyrovná beranovi a hymně beranní duc, hned bych to vrátil.

vassil: kazachstán(11.05.2007)
jo a jako znak kazachstánu mi to ani moc nepřijde, znak kazachstánu je totiž podle mě krásný a bojovný!

vassil: znak?(11.05.2007)
a není to jedno jaký je znak? byl beran (toho jsem měl rád), byl medvěd, jsou "okna", ale byli jsme, jsme a budem jenom ŠEVCI!!!

Casias: LOGO(10.05.2007)
Na medvěda jsem byl ještě hrdý, ale stále nemohu nechat dopustit na krásného žlutomodrého berana... Ten byl originální! Tohle je příliš ledové, je to něco jako znak Vítkovic s těma třema hokejkama-taky oničem...

Vajgar: Zlíneček(10.05.2007)
Jo znak Kazachstánu mi to fakt připadá!Zdálky!Ale na tom na znaku nezáleží a Zlín by se měl přestat furt dohadovat,jaké budeme mět dresy a znak.Já bych osobně zakázal firmám, plést se do barev a znaku!!Stačí když je máme v názvu.....

miroos: Uf(10.05.2007)
Já jsem rád, mohlo to být daleho horší

Lvíček: Chico(10.05.2007)
Mě se stary znak libil, byl takovy bojovny. Tet tam sice neni cerveny medved ale zase plno bile a zlute minimum. Kdyby tam misto te bile byla zluta tak by se mi osobne libil mnohem vic.

Chico: Lvíček(10.05.2007)
Když se podíváš na červeného medvěda na žlutém pozadí, tak asi tak všude mi chyběla :-)) (OK, jakási modrá čárka tam je)

Lvíček: Chico(10.05.2007)
Kde ti chyběla ve starém znaku žluta a modrá?

Kluk s dresem cislo 16: Jarda Balastik by se mohl vratit !!!(10.05.2007)
Me se logo moc libi... ted jen aby byla nejaka pekna nova hymna, protoze hymna medvedu uz asi nebude. Berani, Medvedi, Okna - letos je titul nas !!!

Zaorik7: logo(10.05.2007)
logo je v poho i kdyz zpocatku jsem mel trochu obavy ale super logo akorát ta červená spartanská se mi nelíbí....ale co se da delat

klemra: logo(09.05.2007)
já když ho viděl poprvé, tak mně evokovalo znak Kazachstánu,ale proč, to nevím :) ale souhlas, je to v pohodě


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.3734 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Luboš Horčička45 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690