Dobročinný obchod

Archiv článků

Články ze sezony (počet): 2006/2007 (67) | 2007/2008 (93) | 2008/2009 (97) | 2009/2010 (23) | 2010/2011 (51) | 2011/2012 (28) | 2012/2013 (56) | 2013/2014 (83) | 2014/2015 (44) | 2015/2016 (74) | 2016/2017 (32) | 2017/2018 (18) | 2018/2019 (12) | 2019/2020 (4) | 2020/2021 (4) | 2023/2024 (4)

Kuba 36 | před 10 lety | ... Reporty

Při třetím čtvrtfinálovém utkání s Kometou Brno měřili zástupci Radegastu, oficiálního piva extraligy, hlasitost fandění. Nejhlasitější moment byl pochopitelně při gólu domácích, který dnes padl jenom jeden, a to se hlukoměr zastavil na hodnotě 108,6 decibelu.

Přečteno: 7100x (naposledy 20.10.2024, 12:33) | Komentářů: 0 | Číst

Kuba 36 | před 10 lety | ... Výjezdy

18. ledna jsme se vydali v hojném počtu na Slávii, a extraligový los nám znovu přál. V neděli 15. února hrají naši kluci na Spartě, začátek v 15 hodin, tak co máte v plánu? No přeci s námi jet fandit do Tipsport Arény!

Přečteno: 8377x (naposledy 22.10.2024, 00:16) | Komentářů: 6 | Číst

Zápas o osmou příčku sehráli hokejisté Zlína s Vítkovicemi a zvládli jej výborně, soupeře z Ostravy přejeli 5:2. Za což minulý zápas s Vítkem na domácím ledě rozhodly tři góly během, 39 sekund, tentokrát to byly tři branky za tři minuty na začátku třetí části. Ševci bodovali počtrnácté z posledních patnácti zápasů na stadionu Luďka Čajky. Nestárnoucí legenda zlínského hokeje Petr Leška si dnes navíc připsal svůj 900. kanadský bod, když připravil pátý gól Zlína Zdeňku Okálovi.

Přečteno: 5967x (naposledy 20.10.2024, 19:04) | Komentářů: 0 | Číst

Logo BK Mladá Boleslav Zlínští hokejisté začnou poslední čtvrtinu základní části v Mladé Boleslavi a mohou se poprvé v sezoně dostat do úvodní desítky tabulky. Barážový klub přijel do Zlína na úvodní utkání sezóny pozdě, odvezl si ale výhru 5:2. Na ledě Bruslařského klubu ale Ševci vydřeli po nájezdech dva body, v dalším utkání za ZSLČ zase všechny body, a o za výhru 3:2. Poslední dva venkovní zápasy vychytal brankář Kašík čisté konto, avšak dnes o něj už přišel, když v 18. minutě se zblízka prosadil Broš. Ale srovnáno bylo ve 22. minutě, přesilovku využil Veselý. Za minutu už ale Bolka znovu vedla, když zaváhání v obraně využil Bárta. Totéž se ale stalo na druhé straně, uspěl Žižka. Přesilovku ale využili i domácí, a to Ovčačík. A 4:2 to bylo poté, co po 6 sekundách využil přesilovku Klimenta. V polovině třetí části sice trefil horní růžek Říčka, ale v závěrečných vteřinách hosté prázdnou bránu netrefili a jedou tak domů bez bodu.

Přečteno: 6374x (naposledy 22.10.2024, 00:16) | Komentářů: 0 | Číst

DAWE, Timur | před 10 lety | ... Různé

Po nějaké době je třeba zase o něco víc oživit atmosféru na našem zimáku! Apelujeme na všechny, kterým záleží na tom co se děje na tribunách aby si přečetli tento článek a připojili se k těmto novým pokřikům a chorálům.

Přečteno: 14311x (naposledy 20.10.2024, 14:00) | Komentářů: 27 | Číst

Zlínští hokejisté právě hrají 37. kolo Tisport extraligy na ledě hradeckého Mountfieldu, který předchozí dvě střetnutí kvůli marodce neodehrál. Do branky se opět postavil Libor Kašík, který vychytal čisté konto. Oba týmy vyhráli své domácí zápasy, na jejich ledě jsme prohráli 2:3, doma naopak vyhráli 4:2. První se prosadili žlutomodří borci, kdy Holík našel Kubiše a ten v úniku překonal Kantora. Na 2:0 zvýšil ve 47. minutě Filip Čech. Třetí gól přidal Matějíček.

Přečteno: 6759x (naposledy 22.10.2024, 06:24) | Komentářů: 0 | Číst

Již včera se zlínští hokejisté vydali ke 35. kolu Tipsport extraligy, kde se na Tři krále postavili Plzni. Předchozí oba duely vyzněly pro Indiány, první na západě Čech 5:2 a ve Zlíně naši borci padli po nájezdech 2:3. Rozhodčí rozdali celkově 129 trestných minut, Plzeň všechny góly dala po našich faulech a ze 13 střel vytěžila pět gólů, zato my ze 31 jen dva. Plzeň vedla od 5. minuty díky využití přesilovky. Druhý gól Plzně přidal při ponechané výhodě Simon, za Zlín snižoval Žižka, avšak za Škodovku dal posléze opět při početní výhodě na 3:1 Lev. Ale za pouhých 32 sekund na 2:3 snížil Holík. A i čtvrtý gól Škodovky padl po faulu zlínských, do prázdné brány zavěsil opět Simon. Při další ponechané výhodě Plzně se zase trefil Kubka. Zlín tak opět klesl na předposlední příčku.

Přečteno: 6972x (naposledy 21.10.2024, 19:19) | Komentářů: 0 | Číst

Ke 33. kolu Tipsport extraligy se hokejisté Zlína vydali na led Litvínova. První zápas na stadionu Ivana Hlinky vyhrála Verva 5:1, v dalším zápase Zlín doma otočil nepříznivý stav 2:5 a vyhrál nakonec 6:5 v prodloužení. Utkání se však táhlo ještě několik týdnů, a to díky nařknutí Zlína a sudího Poláka z korupce. Litvínov vedl od 12. minuty, kdy se trefil za pomocí obránce Žižky Trávníček. Avšak hosté srovnali ve 23. minutě zásluhou Veselého. V přesilovce poté otočil skóre Čajánek a třetí gól Zlína přidal Fořt. Ve 47. minutě ale početní výhodu využil Petružálek a 22 sekund před koncem srovnal Pavlík. V samostatných nájezdech zajistil bonusový bod domácím Hübl. Ševci tak dnes zaplatili málo a rozhodčí jim povolil jen bod.

Přečteno: 6422x (naposledy 22.10.2024, 07:13) | Komentářů: 0 | Číst

Rada HFC | před 10 lety | ... Různé

Pojeďte se zlínským fanklubem podpořit zlínské borce v mistrovském utkání s pražskou Slávií, které se bude konat v neděli 18. 1. 2015

Přečteno: 9860x (naposledy 21.10.2024, 14:30) | Komentářů: 6 | Číst