Dobročinný obchod

Archiv článků

Články ze sezony (počet): 2006/2007 (67) | 2007/2008 (93) | 2008/2009 (97) | 2009/2010 (23) | 2010/2011 (51) | 2011/2012 (28) | 2012/2013 (56) | 2013/2014 (83) | 2014/2015 (44) | 2015/2016 (74) | 2016/2017 (32) | 2017/2018 (18) | 2018/2019 (12) | 2019/2020 (4) | 2020/2021 (4) | 2023/2024 (4)

Chico | před 14 lety | ... Různé

PSG Zlín Bohužel jen 56 zápasů sehráli Ševci v letošním extraligovém ročníku. Když ale odhlédneme od rychlé konečné v play-off, užívali si fanoušci spoustu krásných hokejových momentů a na základní část budou vzpomínat jistě jen v dobrém. Následuje 10 nejlépe hodnocených zápasů Zlína pohledem fanoušků.

Přečteno: 8367x (naposledy 20.10.2024, 22:30) | Komentářů: 3 | Číst

Malý Rachůnek | před 14 lety | ... Rozhovory

Klíčovým momentem obou duelů na domácím ledě byl rychlý gól hostů, který určil další vývoj zápasu. „Otupí to náš nástup, to se nesmí stávat,“ kál se za tým Jaroslav Balaštík.

Přečteno: 6706x (naposledy 20.10.2024, 22:36) | Komentářů: 2 | Číst

Malý Rachůnek | před 14 lety | ... Minireporty

Čím víc se člověk snaží, tím víc se nedaří. To se bohužel vyplnilo ve druhém čtvrtfinále. V některých momentech až nápadně podobné utkání jako to předchozí vzalo Ševcům i druhý domácí zápas.

Přečteno: 7199x (naposledy 20.10.2024, 09:12) | Komentářů: 0 | Číst

Vstup do play off by v osobní statistice mohl brát za úspěšný. Lukáš Galvas dal dva góly ze tří, zároveň si ale vyčítá rozhodující pardubickou trefu. „Beru to na sebe, utekl jsem z ledu dřív,“ zpytoval svědomí zlínský obránce.

Přečteno: 7993x (naposledy 21.10.2024, 21:38) | Komentářů: 0 | Číst

Neskutečný obrat v úvodu druhé třetiny na Pardubice nestačil, hosté dokázali brzy srovnat a Ševce udržet na uzdě až do konce. Na vítězství číhali hosté trpělivě do prodloužení.

Přečteno: 7753x (naposledy 21.10.2024, 22:58) | Komentářů: 0 | Číst

V předposledním zápase základní části odsunuly Pardubice Ševce ze třetí příčky. A ve vyřazovacích bojích se možná oba týmy střetnou znovu.

Přečteno: 6558x (naposledy 22.10.2024, 05:48) | Komentářů: 0 | Číst

V rychlém utkání se spoustou krásných hokejových akcí rozhodli domácí vražednými šesti minutami v úvodu druhé třetiny. Díky výhře 5:1 Ševci zamířili na třetí příčku tabulky.

Přečteno: 6740x (naposledy 20.10.2024, 22:28) | Komentářů: 1 | Číst

Nebyl to první zápas, ve kterém o sobě dali vědět. Zatímco dřív dával góly hlavně Roman Vlach, proti Spartě zazářili Holík s Ondráčkem.

Přečteno: 8289x (naposledy 20.10.2024, 18:16) | Komentářů: 0 | Číst

První třetina jako by nebyla, druhá by se dala oželet, ve třetí už ale Ševci Spartě nedali šanci. „Bezplayoffová“ Sparta už není, co bývala.

Přečteno: 6477x (naposledy 21.10.2024, 22:58) | Komentářů: 0 | Číst